Пряма мова

резидент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у спецпроєкті Громадського радіо та Харківської обласної ради про хід децентралізації «Де це?»
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов був гостем програми «Тема дня» на UA: Харків, 16.01.2020.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про успішні ініціативи та проєкти, що реалізувалися протягом 2019 року в регіоні
Про хід реформи місцевого самоврядування на Харківщині, успішні кейси регіону та чого не вистачає для старту другого етапу децентралізації розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Слобідський край» голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов виклав своє бачення головних пріоритетів, на які має зважати Україна для поступу уперед. Якщо коротко, то, лише втримавши власний потужний кадровий потенціал, країна може вийти з великої депресії та запустити
Виступ Сергія Чернова на презентації змін до Конституції України та пріоритетів Уряду щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 23.10.2019 р.
Тези до виступу Сергія Чернова на 9 щорічному засіданні CORLEAP у м.Турку, 12 вересня 2019 року.
Сьогодні, 3 травня, відзначають Всесвітній день свободи преси. Дата є щорічним нагадуванням про те, що свобода преси і свобода вираження поглядів - основні права людини, що закріплені у Загальній декларації прав людини.
Своє розуміння проблеми міграції висловив голова Харківської обласної ради, Президент Української Асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.
Про регіональні і міжнародні проекти, що реалізовуються за участі обласної ради, про найбільш болючі проблеми та їх подолання, про здобутки й плани на 2019 рік розповів в інтерв’ю голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я