25 липня 2006 року відбулось пленарне засідання п’ятої сесії Харківської обласної ради V скликання.

Порядок денний сесії складався більш ніж з двадцяти питань. Усі питання відповідно до Регламенту обговорювались у постійних комісіях. Однак деякі питання викликали активне обговорення й під час пленарного засідання сесії, а саме:

- про внесення змін до рішення обласної ради від 31 січня №6-ІV «Про обласний бюджет на 2006 рік» (із змінами);

- про інформацію державної податкової адміністрації в Харківській області щодо наповнення доходної частини обласного бюджету за І півріччя 2006 року.

Те, що рішення з більшості питань були прийняті в цілому, говорить не тільки про якісну роботу депутатів у комісіях, а й про злагоджену роботу президії обласної ради, - підкреслює голова Харківської обласної ради Васілій Салигін.

Однією із складових частин питання про внесення змін до обласного бюджету було виділення коштів на капітальний ремонт системи опалення та життєзабезпечення Червонооскільської гімназії (Ізюмський район) у розмірі 500 тисяч гривень. Проте постійна комісія з питань бюджету своєчасно не отримала необхідних для розгляду цього питання документів, а саме кошторису. Але, беручи до уваги, що до нового навчального року та опалювального сезону залишилося дуже мало часу, члени бюджетної комісії знайшли можливість розглянути передані їм під час сесії документи безпосередньо у ході пленарного засідання. Сесія прийняла рішення виділити кошти у сумі 500 тисяч гривень на ремонт школи.

За словами Васілія Салигіна, добре, що депутати намагаються максимально допомогти усім, хто цього потребує. Але депутатів також цікавить, наприклад, чому одна школа отримує сто чи двісті тисяч гривень на свої потреби, а тисячі інших шкіл Харківської області такої допомоги не отримують.

Крім того, депутати підтримали рішення щодо виділення міському бюджету м. Чугуєва 100 тисяч гривень на підготовку території для проведення Великого Слобожанського ярмарку, який вирішено проводити цього року не в місті Харкові.

По закінченні пленарного засідання голова обласної ради В. Салигін відповів на запитання представників ЗМІ.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я