Пряма мова

Перші кроки на новій посаді, співпраця з обласною державною адміністрацією, перспективи розвитку комунальних підприємств – про це та ще багато цікавого розповіла в інтерв'ю KHARKIV Today голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорової-Луценко.
Про це сьогодні заявила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час зустрічі з журналістами.
Підтримка лікарень у період пандемії, доля неспроможних громад та «захмарні» заробітні плати їх керівників, а також прозорі кадрові призначення та новації в роботі ради – про це все новообрана голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко
«Я вважаю, що співпраця обласної ради з місцевими громадами - це дуже важливо», - заявила в ефірі Суспільного 26 серпня голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вона зазначила, що особисто знайома з головами усіх громад області.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна у програмі «Інофрмаційний вечір» на телеканалі «Simon» розповіла про роботу депутатського корпусу, формування обласного бюджету, фінансування регіональних програм, розвит
Рішення прийнято на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбуваються сьогодні у Харкові
Харківська облрада продовжить конкурс «Разом в майбутнє», а також розпочне конкурси медичних мініпроєктів і найбільш успішних соціальних практик.
У своєму виступі кандидат на посаду голови Харківської обласної ради Артур Товмасян окреслив першочергові напрямки роботи вищого представницького органу регіону.
В інтерв’ю Укрінформу Сергій Чернов розповів, чому країна не рухалася відповідно до розробленої «дорожньої карти» щодо децентралізації, які виклики перед громадами постануть після 25 жовтня і чому потрібно обов’язково провести вибори до укрупнених райрад.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я