Новини районних рад

Зміївський
Під такою назвою на Зміївщині у Слобожанському Палаці культури успішно впроваджено мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Близнюківський
Під такою назвою в Близнюківському районі реалізовано черговий мініпроєкт – переможець обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» в 2019 року.
Куп'янський
Турнір з баскетболу на Кубок В. І. Кошелєва пройшов у суботу 9 листопада у смт Ківшарівка, що на Куп’янщині за підтримки депутата Харківської обласної ради Вячеслава Чигрінова відбулося справжнє спортивне свято.
Куп'янський
У селищі Ківшарівка, що у Куп’янському районі пройшла екологічна акція, під час якої було висаджено 750 дерев та кущів. Участь у заході взяв й депутат обласної ради Вячеслав Чигрінов.
Куп'янський
Сьогодні, 2 листопада, за участі депутата Харківської обласної ради В’ячеслава Чигрінова у музеї села Кислівка Куп’янського району відбулись урочистості з нагоди вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, почесного громадянина міста Куп’янськ Марії Шкарлетової, під час яких було відкрито погруддя уславленої землячки.
Печенізький
Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у презентації мініпроєкту «Здорові діти – щастя нації», який було реалізовано реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Красноградський
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, перебуваючи у Красноградському районі, ознайомився з реалізацією мініпроєкту, провів особистий прийом громадян, взяв участь у пленарному засіданні LVІ сесії Красноградської райради, а також привітав працівників соціальної сфери із професійним святом.
Сахновщинський
Сьогодні на території Сахновщинського району Харківської області відбулося урочисте відкриття мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У Аполлонівці, Новоолександрівці та Сугарівці реалізовано проекти: «Здорова сім'я-здорова нація», «Відродження культури України» та «Вчіться граючи!».
Печенізький
Днями, лідери учнівського самоврядування Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського вийшли на прибирання території дитячого майданчика в селищі Печеніги та запустили челендж під назвою «Де навчаємось і живемо, там порядок наведемо». Голова районної ради Лариса Ярова схвалила добрі починання шкільних лідерів і приєдналася до ініціативи.
Зачепилівський
15 жовтня під час святкувань приурочених до відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, а також 60-тої річниці сільського будинку культури на території Бердянського старостинського округу презентовано два мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Харківський
У Будинку культури в селищі Бабаї презентували реалізований мініпроєкт, завдяки якому підвальне приміщення перетворилось в сучасний простір з wi-fi зоною та настільними іграми.
Печенізький
Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у відкритті чергового успішно реалізованого мініпроєкту на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості.
Печенізький
Напередодні відзначення Дня працівників освіти в районному Будинку культури відбулися святкові заходи. Найщиріші слова привітань і теплих побажань сьогодні лунали на адресу освітян Печенізького краю від голови районної ради Лариси Ярової.
Куп'янський
Сьогодні на Куп’янщині мешканців селища Ківшарівка із успішним впровадженням мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» привітали депутати Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов та Геннадій Мацегора.
Печенізький
1 жовтня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова відкрила мініпроєкт «Заради здоров’я людей», реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На базі комунальної установи «Печенізький територіальний центр соціального обслуговування Печенізької районної ради Харківської області» обладнали кімнату для реабілітації та оздоровлення громадян.
Балаклійський
У Балаклійському районі відбулося урочисте відкриття трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує успішну реалізацією ініціативи громади вручив депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
Чугуївський
Громаду Чугуївського району із успішною реалізацією трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку громад «Разом в майбутнє» привітали депутати Харківської обласної ради В’ячеслав Коростельов та Дмитро М’який.
Харківський
У Національному літературно-меморіальному музеї Григорія Савича Сковороди пройшли ХХVІІ Харківські міжнародні сковородинівські читання «Проблема людини у філософії».
Красноградський
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько під час робочої поїздки до Красноградського району взяв участь у святкуванні 279-ї річниці заснування села Піщанки.
Чугуївський
На Чугуївщині громада Зарожненської сільської ради презентувала успішно реалізований мініпроєкт «Сільський КІНОБУМ», що було впроваджено у рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Куп'янський
Громада села Петропавлівка презентувала успішно впроваджений мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш.
Близнюківський
У Близнюківському районі, за участі депутата Харківської обласної ради Федора Савченка та голови Близнюківської районної ради Володимира Бреуса презентовано перші чотири мініпроєкти – переможці обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» в 2019 році.
Краснокутський
На Краснокутщині відбулося урочисте відкриття мініпроєкту – переможця обласного конкурсу «Разом в майбутнє» під назвою «Щаслива малеча під новим дахом». Сертифікат, що засвідчує успішну реалізацією ініціативи громади вручив депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар.
Харківський
В обласному спортивному комплексі «Металіст» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня туризму в Україні. Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради Світлана Родак.
Чугуївський
Перша сонячна електростанція з’явилася у дитячому садочку Чкаливської ОТГ. Привітав громаду з успішною реалізацією мініпроєкту депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я