Така акредитація підтверджує компетентність лабораторії та якість проведених нею випробувань на відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища. Відтепер випробування керамічної продукції, проведені в лабораторії у Харкові, визнаються на всій території Євросоюзу й надають заводу право наносити маркування СЄ на продукт, а також підписувати Декларацію про відповідність (Declaration of Performance DoP).

Знак CЄ у країнах Європейського Союзу єдиним знаком, що підтверджує. А продукція, яка не відповідає директивам і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, що зобов'язують нанесення знака СЕ (CE Mark), не допускається на внутрішній ринок ЄС.

Перевірка, яку провів європейський орган по сертифікації DEDAL – ATTESTATION AND CERTIFICATION на відповідність вимогам EN 14411 та Регламенту Construct Products Regulation – CPR EU №305\2011»(CPR) продукції ПАТ «Харківський плитковий завод», підтвердила компетентність Служби вхідного контролю ПАТ «Харківський плитковий завод» на право проведення випробувань готової продукції на відповідність EN 14411 (Test report) і видачу Declaration of Performance – DoP.

«Три сертифіката відповідності на різні категорії продукції, які отримала наша лабораторія, – це важливий сигнал не тільки для харківського заводу, а й для всієї галузі в цілому. – впевнений голова Наглядової ради Харківського плиткового заводу, депутат Харківської обласної ради Валентин Шеветовський. – Раніше ми змушені були відправляти зразки плиток на експертизу за кордон. Тепер же зможемо робити це на місці, в Україні. Це дозволить не тільки заощадити і час, і ресурси, спрямувавши натомість їх на виробництво, а й збільшити свою частку на європейському ринку».

Довідково: Головне завдання Служби вхідного контролю (лабораторії) ПАТ «Харківський плитковий завод» – це вхідний контроль сировини, напівфабрикатів, а також контроль готової продукції. Якщо сировина або напівфабрикат не відповідають стандартам, вони не допускаються на підприємство.

Лабораторія Харківського плиткового заводу працює цілодобово. Вона оснащена сучасним обладнанням, яке для України є унікальним. Рентгенофлуоресцентний спектрометр, наприклад, визначає хімічний склад від літію до урану, тобто практично усю таблицю Менделєєва.

Знак СЄ (маркування СЄ, СЄ марка, знак відповідності СЄ, CЄ Mark) був юридично введений в дію в 1993 році (згідно з директивою 93/68/EEC рішенням № 768/2008/ЄC). У перекладі з французької мови скорочення CЄ означає «європейська відповідність» – "conformit europenne", тобто європейський сертифікат якості.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я