У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT» – переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє». Урочисте відкриття відбулося 4 вересня центральному парку смт Слобожанське Зміївського району Харківської області.

У відкритті мініпроєкту взяли участь депутати Харківської обласної ради Валерія Мураєва та Олег Каратуманов, голова Зміївської районної ради Тетяна Тімофєєва, Комсомольський селищний голова  Дмитро Діхтяр, голова Громадської організації «Зміївська районна спортивна організація самбо» Самвел Карганян та мешканці смт Слобожанське.

В результаті реалізації мініпроєкту створено місце та умови для комфортного проведення тренувань з вуличної гімнастики STREET WORKOUT в центральному парку смт Слобожанське, що дозволить популяризувати здоровий спосіб життя та активне дозвілля серед мешканців селища.

Спортивний майданчик було облаштовано гумовим покриттям, встановлено спортивно-гімнастичний комплекс WORKOUT та рукохід подвійний різнорівневий WORKOUT.

Загальна вартість проекту 185,440 тис грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету (92,720 тис грн), бюджету Комсомольської селищної ради (83,448 тис грн) та кошти Громадської організації «Зміївська районна спортивна організація самбо» (9,272 тис грн).

01
02
3
4
5
6
7
8

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я