За ініціативи та підтримки депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова 9 серпня 2020 року на території ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство» було започатковано проведення щорічного родинного турніру «Печенізький рибалка».

За попередньою реєстрацією участь у турнірі брали участь сімейні команди разом з дітьми, які проживають у Печенізькому районі.

Риболовля відбувалася на поплавкову вудку, переможці визначалися за найбільшим уловом.

Участь у рибальському турнірі взяли 25 сімейних команд з селища Печеніги, сіл Мартове, Артемівка, Новий Бурлук, Приморське, Кицівка. Всього брали участь 89 учасників.

«Риболовля – один з найпопулярніших видів відпочинку для багатьох жителів Печенізького району. Звичайно, що більшість любителів риболовлі – чоловіки, але я вважаю, що риболовля може бути захопленням і для всієї родини. Тому в цьому році вирішив започаткувати проведення щорічного родинного турніру «Печенізький рибалка», який сприятиме згуртуванню родин, закладанню нових сімейних традицій, передачі навичок і досвіду від професійних рибалок новачкам у цій справі.

Рибальство – це не тільки задоволення, дозвілля, а ще й вид спорту. Тому будемо популяризувати це заняття в нашому районі, сприятимемо його розвитку й упевнений, що риболовлею займатимуться цілими сім’ями. Я щиро вдячний всім за те, що виявили бажання та знайшли час долучитися до змагань», - зазначив Олександр Гусаров, відкриваючи турнір.

На початку заходу головний суддя змагань ознайомив учасників з умовами проведення турніру. Після жеребкування сімейні команди вирушили до відведених секторів на риболовлю. Змагання тривали протягом 3 годин.

Наприкінці змагань – підбили підсумки, визначили переможців та вручили призи.

Призові місця розділилися наступним чином:

І місце – посіла команда з села Артемівка у складі Олександра Ільченка, Михайла Лозового, Олександра та Арсена Чумаків. Переможці отримали від Олександра Гусарова Кубок переможця, медалі учасників та Сертифікат на 10 безкоштовних рибалок на ставках ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство».

ІІ місце – посіла команда з селища Печеніги у складі Олексія Котляра та родини Неймирок. Переможці отримали медалі учасників та Сертифікат на 5 безкоштовних рибалок на ставках ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство».

ІІІ місце – посіла команда з селища Печеніги у складі родин Мазняк та Цюцюри. Переможці отримали медалі учасників та Сертифікат на 3 безкоштовні рибалки на ставках ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство».

У номінації «Кращий трофей» перемогла родина Ребрових з села Мартове, які отримали Кубок та Сертифікат на 3 безкоштовні рибалки на ставках ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство».

Всі команди-учасниці отримали медалі змагань та можливість однієї безкоштовної рибалки на Печенізькому рибоводному господарстві.

По завершенню рибальського турніру на дорослих чекало частування смачним кулішем та рибою. Для дітей була підготовлена розважально-ігрова програма «Свято мильних бульбашок», аквагрим, солодкий стіл та пригощання морозивом.

DSC_6251
DSC_5955
DSC_6442
DSC_5986
DSC_6472
DSC_5958
DSC_6254
DSC_6428
DSC_6437
DSC_6535
DSC_6577
DSC_6601
DSC_6615
DSC_6654
DSC_6793

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я