Депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав ветеранів Печенізького району з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На сьогодні в районі проживає всього 4 ветерани. Кожного разу зустріч з ними проходить у теплому, дружньому колі. Сивочолі солдати завжди радо зустрічають гостей, з сумом в очах згадують про страшні воєнні роки й довго розповідають про свою насичену та нелегку долю.

Олександр Гусаров особисто привітав кожного ветерана із 75-ю річницею Великої Перемоги, подякував за їхній подвиг, побажав міцного здоров’я та довголіття. Ветерани отримали матеріальну допомогу до свята від обласного депутата.

«День Перемоги - це по-справжньому особливий день для покоління, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови після фашистської навали та терору. На превеликий жаль, з кожним прожитим роком все меньше залишається серед нас ветеранів Другої Світової війни, тому я намагаюся приділяти їм максимум своєї уваги та турботи, надавати допомогу у вирішенні нагальних проблем. Адже саме ветеранам ми завдячуємо за наше мирне небо, за майбутнє, яке є у нас завдяки їм», - зазначив Олександр Гусаров.

Депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров разом із Печенізьким селищним головою Юрієм Мариненко вшанували пам’ять загиблих у роки війни покладанням квітів до пам’ятнику загиблим воїнам в селищі Печеніги.

Напередодні відзначення 75-річниці Великої Перемоги Олександр Гусаров взяв участь у заходах з благоустрою пам’ятнику загиблим воїнам та братської могили в селі Приморське Печенізького району.

DSC_5538
DSC_5557
DSC_5595
DSC_5622
DSC_5630
DSC_5647
DSC_5670
DSC_5692
DSC_5701
DSC_5753
DSC_5769
DSC_5773
DSC_5778
DSC_5809
DSC_5821
DSC_5840
DSC_5862
DSC_5873
DSC_5533

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я