9 травня 2020 року в День відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги голова Печенізької районної ради Лариса Ярова разом із головою районної організації ветеранів Володимиром Бусяком відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печенізького району.

Цього святкового дня вітання приймали Коваль Микола Прокопійович, Шкарупета Григорій Савелійович, Кривошей Василь Іванович, Лапко Олексій Сергійович. Щира увага до цих людей з боку районної ради є постійною, а в День Великої Перемоги особливою.

Лариса Ярова привітала сивочолих ветеранів зі святом, побажала міцного здоров’я, довгих років життя та вручила продуктові набори до святкового столу.

«Турбота про ветеранів війни, їх соціальне і медичне обслуговування знаходиться під постійним контролем районної ради. В складних умовах сьогодення особливо важливо підтримати, оточити увагою і турботою ветеранів війни, тих, хто здобув Перемогу, хто відбудовував країну у післявоєнний час. Адже саме на плечах таких людей лежала відповідальність за майбутнє нашої держави, саме такі як вони солдати, зуміли героїчно захистити нашу Батьківщину, розгромивши фашизм. Ці вчинки живуть і завжди житимуть в пам'яті нащадків, в пам’яті всіх майбутніх поколінь нашого народу», - зазначила голова райради.

Цього дня спілкування з ветеранами було, як завжди, цікавим і зворушливим, вони переглядали фотосвітлини з минулорічного святкування 9 травня, ділилися спогадами про роки війни, про свою трудову діяльність, згадували нелегкі воєнні шляхи та своїх бойових друзів. Лариса Володимирівна цікавилася станом їх здоров’я, умовами проживання, проблемами та потребами. Ветерани щиро дякували за увагу і турботу, за те, що їх пам’ятають і відвідують.

Також цього дня голова районної ради Лариса Ярова разом з керівниками органів місцевого самоврядування, представниками ветеранських організацій та громадськістю віддали шану всім загиблим у роки війни та поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям та братським могилам в селищі Печеніги, селах Мартове, Артемівка, Новий Бурлук, Приморське, Кицівка, П’ятницьке.

«День Перемоги - це та хвилююча й урочиста дата, яка дає нам можливість не забувати роки всенародного подвигу, і з покоління в покоління передавати пам’ять про наших героїв. Наш святий обов'язок шанувати та пам'ятати про подвиг дідів і прадідів, усіх, хто боронив рідну землю, бо вони однаково мріяли про те, аби ніколи більше не повторилася війна», - наголосила Лариса Ярова.

DSC_5911
DSC_5952
DSC_6030
DSC_6057
DSC_6150
DSC_6223
DSC_6273
DSC_6275
DSC_6321
DSC_6362
DSC_6380
DSC_6433
DSC_6462
DSC_6467
DSC_6474
DSC_6479
DSC_6621
DSC_6654

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я