У селищі Ківшарівка депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов взяв участь в урочистому покладанні квітів  до Вічного вогню Стели Слави, де навіки закарбовані імена земляків-героїв, що загинули у боротьбі з німецьким фашизмом.

Цьогоріч у зв’язку з карантином через пандемію коронавірусу в Ківшарівці відмовились від масових урочистих заходів, які тут зазвичай проводять до свята Перемоги і Дня пам’яті та примирення. Тим не менш, традиційне покладання квітів до Стели Слави відбулося - звичайно, з дотриманням карантинних вимог.

Квіти урочисто поклав до Вічного вогню і В’ячеслав Чигрінов, який всі останні роки завжди відзначає День Перемоги у Ківшарівці.

Він привітав ківшарян зі святом, підкресливши, що тільки той народ, який уміє шанувати минуле та своїх героїв, може вважатися по-справжньому великим.

До речі, сам В’ячеслав Чигрінов докладає багато зусиль для достойного увічнення пам’яті про воїнів-визволителів. Зокрема, декілька років тому за його ініціативи та допомоги було приведено до ладу знаковий об’єкт Ківшарівки - літак-пам’ятник загиблим авіаторам, а також територія біля нього. А після того, як за проектом В’ячеслава Чигрінова було облаштовано підсвітку пам’ятника-літака, він став візитівкою не тільки Ківшарівки, а й всього міста Куп’янськ.

Чимало зроблено депутатом облради і для благоустрою території біля Стели Слави. А невдовзі цей меморіал, який було побудовано 35 років тому, теж зазнає чудових сучасних змін. За ініціативи В’ячеслава Чигрінова та місцевих воїнів-«афганців» було розроблено проект архітектурної підсвітки, яка надасть меморіалу ще більшої величі та краси. Цей проект став одним із переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». Як зазначив депутат облради, його планують реалізувати до Дня селища Ківшарівка, яке у вересні відзначить піввіковий  ювілей.

Після покладання квітів до Стели Слави В’ячеслав Чигрінов окремо привітав учасників бойових дій з німецько-фашистськими загарбниками. Зокрема,  вітання та подарунок отримав 95-річний фронтовик, колишній залізничник, інвалід війни Володимир Васильович Реуцький.

1
2
4
3
5

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я