У непрості часи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини для медиків швидкої допомоги, листонош, працівників соціального захисту населення.

Голова районної ради Лариса Ярова та депутати райради Микола Кормілець, Віктор Ляшко та Віктор Пшеничка передали фельдшерам швидкої допомоги дві нові спеціалізовані медичні сумки-укладки, придбані за кошти фонду «Разом проти коронавірусу».

«Серед пріоритетних завдань влади в умовах пандемії є покращення та забезпечення якісного і своєчасного надання екстреної медичної допомоги населенню, фельдшери цілодобово рятують життя іншим, але й самі потребують підтримки. І сьогодні ми намагаємося, по можливості, забезпечити їх першочерговими засобами захисту та необхідними медикаментами і матеріалами», – наголосила голова районної ради.

Також піклуючись про здоров’я та безпечні умови праці листонош та працівників соціального захисту населення, які перебувають у безпосередньому контакті з мешканцями району, Лариса Ярова разом із депутатами райради передали їм засоби індивідуального захисту (медичні маски, гумові рукавички, дезінфікуючі розчини), придбані також за кошти додаткового фонду.

DSC_3424
DSC_3367
DSC_3382
DSC_3396
DSC_3383
DSC_3444
DSC_3479
DSC_3455

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я