Дбаючи про безпечні умови праці та здоров’я соціальних працівників, співробітників медичних установ району, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова передала для них засоби індивідуального захисту: захисні рукавички, медичні маски та дезінфікуючі розчини.

За словами Лариси Ярової, в ці непрості часи, які наразі переживає наша країна та весь світ, особливо важливо підтримати тих людей, які обслуговують громадян похилого віку. На даний час на обліку в Печенізькому територіальному центрі соціального обслуговування перебуває 788 осіб.

«В умовах надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції обслуговування громадян похилого віку набуває ще більш важливого значення, оскільки ця категорія громадян найбільш вразлива. Тому робота працівників територіального центру в умовах карантину життєво необхідна. Наразі, вісімнадцять соціальних працівників дбають про те, щоб одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю отримували необхідні соціальні послуги, не виходячи з домівок», – наголосила голова районної ради.

В період карантину працівники терцентру активізували свою роботу та щоденно проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, інструктажі щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та засобів профілактики, здійснюють сплату рахунків за житлово-комунальні послуги тощо.

Під час візиту до терцентру Лариса Ярова також поінформувала присутніх про заходи, які вживаються районною радою в період карантину. В свою чергу в процесі діалогу соціальні працівники порушували важливі для них питання, які їх турбують та потребують вирішення.

Засоби індивідуального захисту передані також медичним працівникам Печеніжчини. За кошти додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, були закуплені захисні окуляри, медичні маски різного ступеню захисту, респіратори, захисні противірусні комбінезони, медичні рукавички, дезінфікуючі розчини. Всі медичні засоби будуть розподілені між КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району», службою швидкої допомоги, терапевтичним відділенням №2, фельдшерськими пунктами та амбулаторіями всіх населених пунктів району.

Крім того, узв’язку з оголошенням карантину та забороною автобусного сполучення, Печенізька районна рада забезпечила підвіз медикаментів до фельдшерських пунктів та амбулаторій по населеним пунктам району згідно графіку. Вже були зроблені перші закупівлі медичних препаратів.

photo_2020-03-30_11-15-27
photo_2020-03-30_11-15-32
изображение_viber_2020-03-26_09-33-56
photo_2020-03-30_11-15-37
изображение_viber_2020-03-26_09-36-15
26.03.20_2
26.03.20_3
DSC_3047

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я