У Чугуєві організовано роботу з підтримки соціально вразливих категорій громадян, аби вони легше пережили карантин.

Підопічних територіального центру соціального обслуговування Чугуївської міської ради в період карантину соціальні робітники забезпечуватимуть наборами продуктів харчування, які придбано за кошти міського бюджету в рамках виконання Комплексної програми соціального захисту населення м. Чугуєва.

 Крім цього, Управління освіти Чугуївської міської ради підтримало ініціативу міського голови Галини Мінаєвої, і працівники закладів освіти активно взялися до роботи з пошиття захисних масок.

«Сьогодні ми маємо згуртуватися і використовувати всі можливі ресурси для протистояння небезпечній інфекції та максимально захистити тих людей, які за своїми професійними обов’язками знаходяться на передовій у боротьбі з вірусом, та тих наших земляків, що належать до соціально вразливих категорій населення, – зазначає міський голова Галина Мінаєва. – Дякую освітянам міста за підтримку акції з пошиття масок, за небайдужість та допомогу у непростій ситуації, підтримку своїх земляків! Щирих слів подяки сьогодні заслуговують і наші соціальні працівники, які в умовах карантину продовжують надавати послуги підопічним соціального закладу, а також тим чугуївцям, які за станом здоров’я через поважний вік потребують допомоги у доставці продуктів та ліків».

Першу партію масок багаторазового використання пошили протягом доби. Частина тканини для виготовлення захисних масок придбана за кошти міського бюджету, частина – благодійна допомога освітян. Маски від Клугино-Башкирівської школи, НВК №8, ДНЗ №12 та Будинку дитячої та юнацької творчості надійшли до Територіального центру соціального обслуговування та Чугуївської міжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

маски3
маски2
набори2

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я