В рамках відзначення  Дня Соборності України у Мартівському ліцеї відбувся урочистий мітинг – реквієм, присвячений вшануванню пам’яті героїв-учасників АТО та відкриттю меморіальної дошки Володимиру Заїці, загиблому учаснику АТО. Пам’ятний знак встановлено на фасаді школи, де й навчався Володимир.

Мітинг-реквієм відбувся за участі голови районної ради Лариси Ярової, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Никитченка, заступника голови райдержадміністрації Ольги Кизим, Мартівського сільського голови Ігната Нечіпорука, заступника військового комісара, начальника відділу комплектування Печенізького РВК, майора Володимира Бакая, родини загиблого, учнівської молоді, небайдужої громадськості та односельців.

Мітинг з вшанування героїв-учасників АТО розпочався із хвилини мовчання як символу пам’яті та скорботи за всіма воїнами-захисниками України, які віддали найдорожче – своє життя, захищаючи священні кордони нашої Батьківщини.

Учні Мартівського ліцею читали вірші, присвячені подвигу воїнів-захисників, що віддали своє життя за  свободу і незалежність рідної землі.

Право відкрити меморіальну дошку було надано голові районної ради Ларисі Яровій та першому заступнику голови  районної державної адміністрації Михайлу Никитченку.

З особливо теплими словами звернулась до присутніх голова районної ради Лариса Ярова: «Символічно, що саме сьогодні, в день Соборності України, в день переосмислення цінностей ми відкриваємо пам’ятну меморіальну дошку учаснику АТО Володимиру Леонідовичу Заїці, яка стане не просто табличкою на стіні школи, а буде постійним нагадуванням нам і наступним поколінням про патріотизм, честь, гідність і героїчний подвиг захисників, аби наші діти вчились любити і шанувати свою Батьківщину».

Пам’ять Володимира Заїки вшанували  хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

Найбільш хвилюючими були, звичайно, слова дружини загиблого, яка від усієї душі подякувала всім за підтримку, за те, що прийшли вшанувати пам'ять про її чоловіка та батька двох синів.

Печеніжчина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Володимир загинув 20 липня 2017 року в зоні АТО, захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про нього назавжди залишиться з нами. 

DSC_6415
DSC_6419
DSC_6499
DSC_6566
DSC_6404
DSC_6603
DSC_6455
DSC_6428
DSC_6521
DSC_6394
DSC_6558

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я