26 листопада 2019 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та Печенізький селищний голова Юрій Мариненко відкрили міні-проект «Перетворимо садочок на казковий куточок», який завершив естафету реалізації проектів-переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє» в 2019 році у Печенізькому районі.

В рамках реалізації міні-проекту на території Приморського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) придбано та встановлено ігровий дитячий майданчик (спортивний комплекс «Фаворит», гірку «Ромашка», балансир «Кроха», пісочницю «Барбі», карусель «Квіточка 2» зі штурвалом, 2 лавки), а також зведено паркан навколо території садочка.

Загальна вартість міні-проекту  складає - 140 860 грн., в тому числі  кошти Харківської обласної ради – 50% – 70 430 грн., Печенізької селищної ради – 45% - 63 387 грн., громадської організації роботодавців Печенізького району – 5% – 7 043 грн.

«Завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Печенізької районної ради та ініціативної групи нам вдалося втілити в життя чудовий дитячий об’єкт, який, на мою думку, стане улюбленим місцем проведення активного дозвілля дітей. Щира подяка всім, хто долучився до цієї доброї справи», - зазначила Лариса Ярова, голова райради.

Депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав присутніх із відкриттям такого чудового майданчику, подякував за участь у конкурсі та побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів.

Завдяки реалізації міні-проекту у дошкільному навчальному закладі створено комфортні умови для  розвитку та корисного дозвілля підростаючого покоління села.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я