Під такою назвою на Зміївщині у Слобожанському Палаці культури успішно впроваджено мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Мініпроєкт «Юним талантам – комфорт для натхнення» ініційовано громадським об’єднанням «Харківська обласна асоціація спортивного танцю». Участь у його презентації взяли депутат Харківської обласної ради Олена Пилипенко Комсомольський селищний голова Дмитро Діхтяр, директор Слобожанського Палацу культури Валерій Афанасенко, вихованці танцювальних колективів, представники ініціативної групи та громади селища.

В Слобожанському Палаці культури функціонують декілька танцювальних колективів, основною метою яких є виховання дітей і підлітків естетичними методами, шляхом їх особистої участі у художній самодіяльності та залучення до аматорського мистецтва.

«Дитячі колективи швидко розвиваються і щороку стають переможцями на міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних фестивалях, конкурсах і спортивних змаганнях. Їх життя подібне танцю. Як і в танцях, так і в житті з’являються нові ідеї, плани, а також щось нове, після чого хочеться реалізовувати це в житті», – підкреслила Олена Пилипенко.

Завдяки успішній реалізації мініпроєкту в Палаці культури капітально відремонтовано приміщення танцювальної зали, в якому проводяться репетиції колективів, а також створено належні умови роботи для проведення культмасової організації дозвілля дітей, молоді і всього населення селища.

Загальний бюджет цього мініпроєкту склав 289,733 тис грн, з них: 50% або 144,835 тис грн – кошти Харківської обласної ради, 45% або 130,408 тис грн – кошти Комсомольської селищної ради, 5% або 14,490 тис грн – кошти громадського об’єднання, ініціатора реалізації проєкту.

IMG_20191018_180918
IMG_20191018_180507
IMG_20191018_180147

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я