У селищі Ківшарівка, що у Куп’янському районі пройшла екологічна акція, під час якої було висаджено 750 дерев та кущів. Участь у заході взяв й депутат обласної ради Вячеслав Чигрінов.

До висадки зелених насаджень долучилися понад чотири сотні місцевих мешканців, як то кажуть, від малого до старого. Серед них  – ветерани праці, зокрема, Куп'янського ливарного заводу, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл №11 та №12, гімназії №2, дитячої музичної школи №2, представники ківшарівських ОСББ № № 2, 11, 33, 35, 38, 63, 68, 70, державного навчального закладу «Куп'янський регіональний центр професійної освіти», комунального підприємства «Комунальник», Куп’янської міської лікарні, приватні підприємці Олег Сергієнко, Вікторія Вітченко, Наталія Ганус, Володимир Ананьєв, депутати Харківської обласної Вячеслав Чигрінов та Куп’янської міської ради Людмила Колєснікова й Валерій Кизим. Допомогти дорослим прийшли навіть малята з дитячого садочка №10 «Теремок», для яких висадка дерев стала захоплюючою грою.

«Екологічна акція «Посади дерево – вдихни життя» була започаткована минулого року за участі народного депутата України VII – VIII скликань Віктора Остапчука. Ми присвятили її пам’яті легендарного керівника Куп'янського ливарного заводу Віктора Івановича Кошелєва, день народження якого відзначається 11 листопада, а також усім ветеранам праці Ківшарівки, які свого часу розбудовували селище, а сьогодні беруть активну участь у його суспільному житті. Щиро вдячний усім учасникам та організаторам акції. Окрема подяка – завідувачу сектором із забезпечення життєдіяльності смт Ківшарівка Максиму Корнійку, який вміло організовував та координував усі роботи, а також креативним спеціалістам Палацу культури ім. В.І. Кошелєва, завдяки яким екологічна акція другий рік поспіль перетворюється на яскраве свято», – розповідає ініціатор та натхненник заходу, депутат Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов.

Цьогоріч дерева та кущі було висаджено на території дитячого скверу та храму святих Петра та Февронії, що були побудовані декілька років тому за допомогою громадської спілки «Соціальний Рух Поваги», а також біля «Стели Слави», вздовж центральної дороги, на подвір’ях будинків та лікарні.

«Багато учасників акції прийшли зі своїм посадковим матеріалом, частину саджанців – дубки, каштани, кущі бирючини тощо надав наш депутат обласної ради В’ячеслав Чигрінов. До речі, людей було в два рази більше, ніж минулоріч, але все пройшло дуже організовано й весело. Всі учасники акції – молодці! А ще хочеться подякувати співробітникам поліції, які слідкували за порядком, а також працівникам КП «Комунальник», які забезпечували підвезення води на всі ділянки озеленення селища. З понеділка ще виконаємо передзимовий полив і будемо чекати весни, коли нові саджанці зазеленіють та заквітнуть», – зазначає завідувач сектором із забезпечення життєдіяльності смт Ківшарівка Максим Корнійко.

За традицією, екологічна акція «Посади дерево – вдихни життя» закінчилася спільним пікніком, на якому учасники заходу пригощалися смачною польовою кашею, гарячим ароматним чаєм та домовлялися про черговий етап озеленення Ківшарівки. Наступної осені, коли селище відзначатиме своє 50-річчя, було вирішено висадити фруктові сади біля дитячих дошкільних та навчальних закладів Ківшарівки, а також провести озеленення другого мікрорайону.

DSC0064
IMG-99a996ee3d9f26d71f07838c52071b10-V
Чигринов
DSC0085
DSC0057
DSC0089
IMG_20191108_135820
Чигринов_дерев_я
IMG-0e5c57b7579a6731033c177c976743da-V
DSC0074
IMG-699cbd08993bfe82a0f6cb93b2ddfc35-V

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я