Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у відкритті чергового успішно реалізованого мініпроєкту на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості.

Завдяки реалізації проєкту «NUB «SKY» – простір нових можливостей» створено центр молодіжної активності, який сприятиме розкриттю дитячих талантів даючи їм можливість створювати картинки, презентації, відеопрезентації у різних просторових вимірах, брати участь в онлайн-конференціях. До того ж, сприятиме спілкуванню із однолітками інших регіонів країни і з молоддю країн світу.

Метою мініпроєкту було саме створення на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості комфортного, ексклюзивного центру молодіжної активності, забезпечення закладу сучасним комп’ютерним обладнанням з новими технологіями, що, в свою чергу, сприятиме вихованню соціально-активної, творчої особистості, яка відіграватиме значну роль в подальшому розвитку громадськості.

Так, в рамках реалізації мініпроєкту у закладі відремонтовано та оснащено новим сучасним комп’ютерним обладнанням два кабінети, а також створено новий центр молодіжної активності. Було проведено електромонтажні роботи, закуплено будівельні матеріали, пошпакльовано та обклеєно шпалерами стіни, модернізовано освітлення, демонтовано старі та встановлено нові двері, пофарбовано та пошпакльовано стелі кабінетів, демонтовано стару підлогу і замінено новим покровом підстильного шару підлоги, улаштовано покриття з лінолеуму, встановлено плінтуса; закуплене та установлено сучасне комп’ютерне обладнання (ноутбук, принтер, інтерактивна сенсорна  настінна дошка, проектор, монітор).

Кошторис витрат на реалізацію мініпроєкту «HUB «SKY» – простір нових можливостей» становить 287 тис 783 грн, в тому числі кошти:

  • Харківської обласної ради – 50%, а це 143 тис 892 грн;
  • Печенізької районної ради – 45%, 129 тис 502 грн;
  • Батьківської ради Печенізького ЦДЮТ – 5%, 14 тис 389 грн.

На відкритті мініпроєкту були присутні батьки – члени ініціативної групи, які щиро раділи відкриттю естетично оздоблених і сучасно обладнаних кабінетів і тепло дякували голові Печенізької райради за сприяння та втілення в життя мініпроєкту.

Лариса Ярова привітала батьків, працівників центру дитячої та юнацької творчості та їхніх вихованців з відкриттям мініпроєкту та наголосила,  що для Печенізького району створення центру молодіжної активності є новим поштовхом до створення інноваційної моделі співпраці позашкільного закладу з дитячими садочками, школами та батьками, для зростання інформаційної культури підростаючого покоління.

До того ж, керівники гуртків «Образотворче мистецтво» та «Мудрі шахи» показали майстер-класи і ознайомили всіх присутніх з можливостями нових комп’ютерних технологій в розрізі направленості їхніх гуртків. Діти презентували присутнім іграшку, яку вони створили, використовуючи можливості нового комп’ютерного обладнання.

DSC_9209
DSC_9113
DSC_9148
DSC_9028
DSC_9156
DSC_9020
DSC_9011
DSC_9059
DSC_9380
DSC_9337
DSC_8999
DSC_9366
DSC_9005
DSC_9173
DSC_9227
DSC_9267
DSC_9342

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я