Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Саме тому, Лариса Ярова, голова Печенізької районної ради, вважає виховання молодих активістів майбутнього, які відповідають вимогам нового ХХІ століття, надважливим завданням.

Чергова зустріч Лариси Ярової з лідерами Печенізької асоціації старшокласників відбулася 13 вересня. Програма зібрання проходила динамічно, насичено, цікаво. Учасники зустрічі підвели підсумки спільної роботи районної ради та молодіжної асоціації за минулий рік. Також будували амбітні плани на майбутнє.

Ділова зустріч почалась у кабінеті голови районної ради. Для знайомства молоді з політичними діячами краю, запросили депутата обласної ради Олександра Гусарова. Він подарував молоді брошури «Регламент сесійної роботи обласної ради» і запропонував на підставі цього документу розробити власний Регламент.

Потім присутні переглянули відеопрезентацію. Слайди нагадали ключові події та реалізовані масштабні проекти минулого року. На кадрах кожен учень ще раз побачив та згадав про свій особистий внесок у колективну громадську діяльність району. Відеопрезентація викликала живу реакцію. Тривало плідне обговорення здобутого досвіду.

Також молодіжні лідери активно вносили свої пропозиції щодо майбутніх ініціатив. Плани, як завжди, сміливі і  покликані якнайповніше залучити молодь до суспільного життя району та участі у важливих заходах. Заплановані майбутні проекти мають згуртувати учнівську молодь на корисні, добрі справи, виховати в них кращі риси громадян України.

Однією з визначних творчих подій в районі, яку неможливо було обминути юній еліті, стало відвідування виставки «Живопис об’єднує світ». Тому подальша зустріч продовжувалась на мистецькому майданчику, де молодь надихали полотна талановитих митців, фотороботи, мистецькі вироби.

Лідери шкільного самоврядування відвідали кабінет трудового навчання Печенізького ліцею, який було відкрито одним із перших в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Старшокласники отримали чудові враження від побаченого: сучасні мийки, новий посуд, кухонний інвентар, сучасна  плита, чудове  естетичне оформлення кабінету  - все радувало присутніх. Крім того, шкільні лідери взяли участь у відкритті міні-проекту в Артемівському навчально-виховному комплексі, в рамках якого створено культурно-освітній центр, прикрашений яскравими декораціями, обладнаний сучасною комп’ютерною технікою та аудіоапаратурою.

Закінчилась зустріч «студентським фуршетом». За смачною кавою, в невимушеній дружній атмосфері, учасники зустрічі продовжили обговорення стратегічних завдань та конкретних першочергових планів.

Такі форми роботи з учнями дають їм можливість відчути себе відповідальними за те, що відбувається у суспільстві; виховують компетентну молодь, здатну в майбутньому реалізувати радикальні перетворення у суспільстві.

DSC_1350
DSC_1663
DSC_1690
DSC_1715
DSC_1720
DSC_1722
DSC_1789
DSC_1796
DSC_1820
DSC_1907
IMG_4610
IMG_4637
IMG_4675
IMG_4734
IMG_4781
IMG_4796
IMG_4821

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я