13 вересня 2019 року в Печенізькому районі відбулося відкриття трьох мініпроєктів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". В урочистому відкритті взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

У своєму виступі депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав присутніх із відкриттям міні-проектів, подякував за участь у конкурсі та побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів.

"Завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Печенізької районної ради та ініціативних груп нам вдалося втілити в життя ці чудові міні-проекти, завдяки яким покращено матеріально-технічний стан приміщень та створено комфортні умови перебування у даних закладах. Щира подяка всім, хто долучився до цієї доброї справи", - зазначила Лариса Ярова, голова райради.

В селищі Печеніги на базі Печенізького ліцею імені Г.Семирадського в рамках реалізації проекту «Омріяна кімната праці – наш вибір» відкрито сучасний кабінет обслуговуючої праці. Кабінет обладнали міні-кухнею, необхідним приладдям, замінили освітлення на сучасне енергозберігаюче, здійснили ремонт підлоги, встановили сантехнічну і вентиляційну системи.  

Вартість проекту становить  299 960.00 гривень; в тому числі кошти: 50%  Харківська обласна рада - 149 980 гривень; 45% Печенізька районна рада –  134 982 гривень; 5%  Батьківська рада КЗ «Печенізького ліцею імені Г.Семирадського –14 998,00 гривень.

Для дітей створили  комфортні умови для проведення уроку трудового навчання, забезпечили належний стан безпеки і життєдіяльності. Дівчатка матимуть змогу вчитися господарювати на кухні, готувати їжу, сервірувати стіл, познайомляться з традиційними  українськими стравами.

З метою створення комфортного середовища для перебування дітей дошкільного віку  в ДНЗ (ясла-садок) №1 реалізовано проект «Зв'язок поколінь – запорука добробуту та розвитку громади».   

В їдальні дитячого садочку було проведено значну роботу: демонтовано старе обладнання, придбано будівельні матеріали, меблі та обладнання, проведено ремонтні роботи і монтаж нового енергозберігаючого обладнання. Загалом кошторис витрат складає 295 000 гривень, з них: 50%  Харківська обласна рада – 147 950гривень; 45%  Печенізька селищна рада  - 133 155 гривень; 5% Всеукраїнська громадська організація Всеукраїнського об’єднання «Діти війни – України» Печенізького району  - 14 795 гривень. 

Для селища цей проект є креативним і новим, він має позитивний ефект для всієї  Печенізької громади.

Батьківська рада Артемівського НВК, працюючи над проектом «Створюємо культурно-освітній центр – зміцнюємо громаду», піклувалася  про розвиток творчого здібностей учнівської молоді та громадськості, створення комфортних умов для проведення освітніх та культурних масових заходів, розширення цільової аудиторії культурно–освітнього центру, згуртування та підвищення рівня ініціативності членів громади.

В актовій залі Артемівського НВК було здійснено поточний ремонт, модернізовано  систему освітлення, придбано декорації та меблі, придбано комп’ютерну техніку, аудіоапаратуру. Вартість проекту становить 298 900гривень, з них: 50%  Харківська обласна рада  - 149 450 гривень; 45 % Печенізька районна рада – 134 505гривень; 5%   батьківська рада Артемівського НВК І-ІІІ ступенів – 14 945,00 гривень.

Створення культурно-освітнього центру на базі НВК сприятиме розвитку творчих талантів  громади села, популяризації історичної та культурної спадщини  Печенізького краю.

Переможці обласного конкурсу отримали Сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію міні-проектів.

DSC_1022
DSC_1228
DSC_0871
DSC_1245
DSC_0901
DSC_0980
DSC_1001
DSC_1007
DSC_1207
DSC_1574
DSC_1475
DSC_1562
DSC_1538
1111 (1)
2222
3333

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я