У селі Новий Мерчик в урочистій обстановці відкрито міні-проект «Оновлення шкільних меблів новомерчан», переможець популярного обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

З цією яскравою непересічною подією всіх учасників освітнього процесу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, батьківську раду, мешканців громади щиро вітали голова Валківської районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, заступник голови райдержадміністрації Оксанам Степанова, депутати районної, місцевої ради.

Голова районної ради разом із керівництвом району вручив відповідний Сертифікат та логотипи конкурсу, що свідчить про успішну реалізацію всіх завдань міні-проекту та запланованих проектною заявкою обсягів робіт.


Також Віталій Оноша передав щирі вітання присутньому загалу від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, Конкурсного комітету, депутатів обласної ради Едуарда Юрченка  (члена Конкурсного комітету) та Сергія Пієва  й подякував обласній раді за організацію проведення конкурсу міні-проектів в області, які мають вирішальне значення для інноваційного розвитку місцевих громад, залучення додаткових інвестицій у сільську інфраструктуру, заклади освіти, охорони здоровя, культури та для здобуття досвіду ініціативним групам, батьківським радам у розробці та реалізації креативних розвиткових громад за участю і контролем громади з використанням набутих знань і навичок з проектного менеджменту.


Також керівники району дякували обласній раді, сільські раді за надане співфінансування з обласного та місцевого бюджетів для виконання заходів проекту. Всього на реалізацію міні-проекту використано з різних рівнів фінансування 160,0 тис.грн., з яких з обласного бюджету - 80,0 тис.грн., з сільського бюджету - 72,0 тис.грн. та внесок Конкурсанта, батьківської ради склав 8,0 тис.грн.


Важливим аспектом є те, що батьківська рада Новомерчицього НВК протягом 4-х років подавала розроблені проектні заявки на конкурс, і тільки цього року досягла перемоги, що є повчальним для багатьох громад, - не зупинятись, а впевнено іти до цілі і досягати результату.


Проект успішно реалізовано з використанням коштів обласного, сільського (районного) бюджету та внесків Конкурсанта, придбано і встановлено нові навчальні меблі та навчальне обладнання НУШ для 1 класу, інших навчальних кабінетів, проведено ремонти класних кімнат.


Переповнюють емоції від тематичного концерту учнів та педагогів НВК, які власними талантами, прекрасними піснями, грі на бандурі вселили надію у розвиток української державності, шанування культурних традицій рідного краю та подальшої активної участі у розробці проектів для залучення інвестицій у розвиток місцевої територіальної громади!

1
2
3
4

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я