Завдяки ініціативі Старовірівської ОТГ і Станичненської сільської ради в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» для потреб громад придбано трактор на два поста управління з бульдозерним відвалом.

Привітав громаду із успішною реалізацією мініпроєкту «Чиста дорога» депутат Харківської обласної ради Микола Купрєєв. Він підкреслив, що розширення технічного парку комунальної техніки дозволить вирішувати питання розчистки доріг і в зимовий період.

За словами мешканців громад, придбаний трактор завдяки своїй багатофункціональності та додатковому обладнанні, зможе виконувати широкий спектр комунальних послуг на територіях сільських громад. А це десять населених пунктів Старовірівської ОТГ з чисельністю 5866 мешканців та десять населених пунктів Станичненської сільської ради, де проживають 3015 осіб.

Загальна вартість мініпроєкту 1 млн 466 тис грн, з яких співфінансування з обласного бюджету – 726 тис грн, кошти Нововодолазької районної ради – 293,2 тис грн, Старовірівської сільської ради – 200,2 тис грн, Станичненської сільської ради – 100 тис грн та кошти партнерів 146,6 тис грн: ТОВ «Агролатінвест», СТОВ «Мрія», ТОВ «Агроінвест Холдінг».

IMG_8085
IMG_8082
IMG_8090

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я