У рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Разом у майбутнє» Чугуївщина в поточному році отримала дванадцять перемог. Із реалізацією шести впроваджених проєктів ознайомився депутат Харківської обласної ради Дмитро М’ягкий.

Символічно, що саме у День знань відкрився красень-кабінет з історії та географії у Кам’яноярузькому НВК за проектом: «Створення сучасного освітнього середовища для вивчення історії». В рамках якого було придбано сучасне мультимедійне обладнання, оргтехніку, меблі та обладнання для вивчення історії. Загальна вартість мініпроєкту склала 191,4 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету – 95,7 тис грн.

У своєму вітанні до учнів Дмитро М’ягкий наголосив, що знання історії, любов до історії є одним із джерел виховання гідних громадян України, патріотів свого краю.

«Саме на уроках історії є можливість усвідомити нерозривний зв’язок, єдність історії свого села з історією та сьогоденням країни, відчути причетність до них кожної людини, кожної родини, визнати своїм найпершим обов’язком, честю стати гідним послідовником кращих традицій рідного краю», – сказав Дмитро М’ягкий.

Ще один здобуток кам’яноярузьців – оригінальний рекреаційний куточок в мальовничій місцевості біля тутешньої відремонтованої криниці «Кочки», поруч з якою облаштовано затишні альтанка та ажурний місток, що вже користується великою увагою молодих подружніх пар зі всієї Чугуївщини. Слід додати, що така рукотворна краса також є результатом перемоги в конкурсі «Разом у майбутнє» проект має назву: «Вода – джерело всього Світу».

Загальна вартість мініпроєкту становить 195,7 тис грн, кошти обласного бюджету – 97,8 тис грн, місцевого бюджету – 88,1 тис грн, кошти конкурсанта склали 9,8 тис грн.

А в Новопокровці значні перетворення у рамках зазначеного конкурсу відбулися в місцевому будинку культури, де було модернізовано фасад з застосування енергоефективних заходів за проектом «Зберігаючи енергію – зберігаємо культуру».

Загальний бюджет проєкту склав майже 300 тис грн, з обласного бюджету на співфінансування мініпроєкту було виділено 131,9 тис грн, з місцевого бюджету – 134,9 тис грн, кошти конкурсанта 18,0 тис грн та кошти партнерів – 15,0 тис грн.

Також завдяки перемозі в конкурсі «Разом у майбутнє» проекту «Якісна питна вода у кожну оселю» відремонтовано 400 метрів центрального водогінну та відновлено водозабезпечення мешканців села Роздольне.

Загальний бюджет проєкту склав 300 тис грн, співфінансування з обласного бюджету 132 тис грн.

Мініпроєкт: «Комфорт і краса – чинники виховання члена європейської спільноти» відкрито у Новопокровському НВК. Сучасні туалетні кімнати – це необхідні умови для надання якісної освіти.

Загальний бюджет проєкту 267,6 тис грн, співфінансування з обласного бюджету 125,8 тис грн, з районного бюджету – 120,4 тис грн, кошти конкурсанта – 21,4 тис грн.

За ініціативи мосьпанівської громадської організації «Наш дім – Мосьпанове» реалізовано мініпроєкт під назвою «Доступна медицина у кожну оселю» у рамках заходів якого придбані вкрай необхідні медикаменти та обладнання, що дозволять медпрацівникам ефективніше здійснювати необхідні профілактичні та лікувальні процедури у разі екстреної допомоги пацієнтам.

З обласного бюджету на співфінансування даного мініпроєкту було виділено кошти в сумі 141,968 тис грн, з районного бюджету – 124,932 тис грн, кошти конкурсанта склали 17,036 тис грн.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я