У Куп’янську за участі депутатів Харківської обласної ради Геннадія Мацегори та Вячеслава Чигрінова відбулася конференція педагогів міста під гаслом «Мелодія співпраці Нової української школи».

Також, у заході взяли участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України – Олександр Сидоренко; начальник управління Державної служби якості освіти у Харківській області, кандидат педагогічних наук – Світлана Вольянська; кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету післядипломної та додаткової освіти Народної української академії – Ольга Войно-Данчишина; педагоги закладів освіти, представники громадськості та установ міста.

Вперше учительський форум відбувся у нестандартній формі. Реалії та перспективи розвитку освіти міста Куп’янська в умовах Нової української школи, результати першого року й виклики майбутнього – все це обговорювалося під час конференції педагогів у гімназії №2.  

Для вчителів та керівників закладів освіти було організовано роботу на шістнадцяти локаціях. Гості конференції обговорили з керівниками закладів освіти сучасні тенденції розвитку освіти в Україні, шляхи ефективної співпраці науковців міста Харкова з педагогами Куп'янщини..

Окрім того, під час заходу учасники мали змогу поділитися власним досвідом роботи, новаціями, творчими ідеями. Усі присутні ознайомилися з презентаціями закладів освіти за темою «Сучасні ідеї Нової української школи» та долучилися до благодійної акції «Зігрій дитяче серце».

Від депутатів обласної ради Геннадія Мацегори та В’ячеслава Чигрінова прозвучали слова подяки та привітання на адресу освітян Куп’янщини, а також  найкращім працівникам освітньої галузі було вручено подяки Харківської обласної ради.

«Щиро вітаємо всіх освітян з початком нового навчального року та бажаємо щоб кожен день був сповнений радістю, щастям та теплом людської вдячності за добрі справи!», – наголосив В’ячеслав Чигрінов.

image006
image002
image004
image003
image001

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я