Депутати Харківської обласної ради Тетяна Деменко та Людмила Гасан відвідали Дергачівщину, де вже завершено реалізацію трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та вручили відповідні сертифікати.

У поточному році завдяки реалізації мініпроєкту «Крок за кроком до збереження здоров’я» в селищі Солоницівка зроблено капітальний ремонт центральних сходів комунального закладу охорони здоров’я Солоницівської поліклініки, а також встановлено пандус та металеві перила. З бюджету Харківської обласної ради на співфінансування даного мініпроєкту було виділено кошти в сумі 150 тис грн, з районного бюджету – 135 тис грн, кошти конкурсанта склали 15 тис грн.

Також, перший раз у конкурсі брав участь Солоницівський дитячій садок «Веселі чоловічки». Завдяки перемозі мініпроєкту «Казковий світ дитинства» у закладі проведено капітальний ремонт трьох павільйонів для дитячого відпочинку на території садочка. З бюджету Харківської обласної ради для впровадження мініпроєкту було виділено кошти в сумі 150 тис грн, з бюджету Солоницівської селищної ради – 135 тис грн, кошти конкурсанта склали 15 тис грн.

До того ж, успішно реалізований мініпроєкт «Бажання бачити більше» презентував Дергачівський районний Будинок культури. В рамкох його впровадження заклад придбав сучасний відео проектор для проведення урочистих заходів, конкурсів, концертів, що відбуваються у районі. На співфінансування мініпроєкту Харківською обласною радою було виділено кошти в сумі 150 тис грн., з бюджету Дергачівської районної ради надійшло 135 тис грн, кошти конкурсанту склали 15 тис грн.

DSC_0369
DSC_0398
DSC_0390
DSC_0396
DSC_0402
DSC_0409

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я