25 серпня балаклійці та гості міста відсвяткували 356-ту річницю заснування Балаклеї.

Святкування розпочалося з ранку, для школярів був проведений квест “Пізнай своє місто!”, в якому вони мали можливість проявити свої знання з історії та місцевості  міста. Команда, яка закінчила квест першою, була нагороджена пам’ятними подарунками.

Надалі, відбулася розважальна програма для малечі, яку для них проводили аніматори з Харкова. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, танцювали, брали участь у вікторинах, за що отримували заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

Також традиційно для всіх малюків були безкоштовні атракціони, дитячі гірки, батути та пригощання солодощами, які підготувала депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.

Відкрили святковий концерт близько 100 молодих людей міста Балаклії, з маршем та танцювальною програмою "Ми діти країни", яким вони долучилися до всеукраїнського флешмобу "Розфарбуємо планету в жовто-синій колір", до якого закликав президент України Володимир Зеленський.

Після флешмобу до мешканців міста з вітальним словом звернулися депутат Харківської обласної ради Людмили Немикіної та Балаклійського міського голови Івана Столбового. Вони привітали всіх балаклійців з 28-річчям Незалежності України та 356-ю річницею заснування міста Балаклії, та висловили слова вдячності всім мешканцям міста за невтомну, самовіддану працю заради розвитку і процвітання рідної Балаклії, адже тільки об’єднавши зусилля влади й громади, можна робити добрі справи, розбудовувати, покращувати рідне місто, а також від щирого серця побажали усім балаклійцям і гостям міста міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, добробуту, злагоди та, звичайно ж, мирного неба над головою. 

Міський голова Іван Столбовий та депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна вручили Грамоти від Балаклійської міської ради та цінні подарунки активним мешканцям краю. Після нагородження продовжився концерт за участю кавер групи «Retro Band Holiday» та святкова дискотека.

_DSC0492
01 (59)
_DSC0589
_DSC0522
_DSC0692
_DSC0756
_DSC0477
_DSC0937
_DSC0878
_DSC0606
01 (16)
_DSC0023
_DSC0567
_DSC0480
_DSC0901
_DSC0913
01 (44)
_DSC0947
01 (64)

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я