У найбільшому селі Печенізького району - Мартовому -  відзначили День села. Традиційно багато років поспіль іменинне свято громади мартівчани присвячують найголовнішому державному святові - Дню Незалежності України. У святкових заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

Вітаючи мартівчан зі святом, Олександр Гусаров подякував мешканцям села за всі добрі справи, які вони зробили для рідного краю, аби життя в ньому ставало комфортнішим і сучаснішим та побажав громаді розвитку та процвітання, міцного здоров’я, миру та злагоди всій громаді та кожній родині.

Під час урочистостей, відгукнувшись на звернення батьків Мартівського ліцею, депутат обласної ради вручив директору ліцею Сертифікат на придбання будівельних матеріалів для ремонту підлоги в навчальному закладі. Також він  передав подарунки - повербанки військовослужбовцям, які на даний час проходять службу в лавах Збройних Сил України аби вони весь час мали змогу бути на зв’язку зі своїми рідними.

Голова районної ради Лариса Ярова разом із лідерами учнівського самоврядування Мартівського ліцею привітали мешканців та гостей села з іменинним святом, побажали миру, злагоди, благополуччя та процвітання мартівській громаді. Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали смачною випічкою та дарували різнокольорові кульки з побажаннями гарного настрою та добра.

В цей святковий день були відзначені почесні мешканці села, його найповажніші за віком та наймолодші жителі, молодята, які побралися.

В День Незалежності України мартівчани організували акцію по встановленню рекорду «Найбільша кількість односельчан з символами України на святкуванні Дня села Мартове», після встановлення рекорду за реєстраційними номерами відбувся розіграш призів. Олександр Гусаров підтримав цю акцію та подарував велосипеди для розіграшу серед учасників акції в національному вбранні.

Концертно-розважальна програма відбулася за участі місцевих артистів та запрошених гостей. А надвечір на всіх бажаючих чекала святкова дискотека.

DSC_6726
DSC_6715
DSC_6582
DSC_6677
DSC_6653
DSC_6937
DSC_6948
DSC_6898
DSC_6849
DSC_6558
DSC_6511
DSC_6588
DSC_6616
DSC_6801
DSC_6834
DSC_6347
DSC_6426
DSC_6440
DSC_6547
DSC_6566

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я