У районному Будинку культури за участю голови районної ради Лариси Ярової відбулося урочисте нагородження обдарованих дітей та їх наставників за підсумками роботи у 2018/2019 навчальному році.

Також розділили радість перемоги з винуватцями свята й представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, вчителі, батьки та мешканці району.

Сертифікати на отримання стипендій та Відзнаки Печенізької районної ради отримали 40 лауреатів, серед яких: призери шкільних олімпіад, переможці фестивалів та конкурсів вокального та хореографічного мистецтва, випускники, що мають високий бал зовнішнього незалежного оцінювання, Чемпіони відділення важкої атлетики, вихованці гуртків «Образотворче мистецтво», «Конструювання та моделювання одягу», «Цифрова фотографія», «Різьблення по дереву» та «Авіамоделювання».

До того ж, нагороди отримали й двадцять чотири педагога-наставника, які докладали максимум зусиль для перемоги юних талантів.

«Наша зустріч – це вже традиція, і я рада бачити знайомі обличчя. Серед вас немає випадкових людей: за кожним – уже історія перемог і, що цілком зрозуміло, – історія великої праці, вашої, ваших батьків і вчителів. Сьогодні ви отримали чергове підтвердження свого успіху, але не менш важливо, щоб в подальшому ваші знання і старання стали в нагоді. Важливо зробити правильний вибір та ефективно використовувати отримані інформацію та досвід. Я щиро хотіла би, щоб ви знайшли себе в нашій країні. Настане час, коли ви будете оцінювати зроблене нами та йти вперед. І, дивлячись на вас, я в це майбутнє вірю», – зазначила Лариса Ярова, звертаючись до переможців.

За ініціативи голови Печенізької районної ради Лариси Ярової та підтримки депутатського корпусу районної ради у 2018 році було прийнято рішення районної ради про виплату грошових винагород кращим педагогічним працівникам та стипендій обдарованим і талановитим учням, які досягли високих результатів у навчанні, спорті та творчості. В минулому році стипендії отримали 18 учнів та 16 педагогів, творча робота яких здобула широке визнання і вносить великий вклад у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

DSC_4195
DSC_3788
DSC_3762
DSC_3819
DSC_3919
DSC_3938
DSC_4701
DSC_3754
DSC_4253
DSC_4947
DSC_4048
DSC_4116
DSC_4259
DSC_4868
DSC_4629
DSC_4587
DSC_4288
DSC_4581
DSC_4388
DSC_5006
DSC_5019

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я