У Первомайському районі презентовано два успішно реалізовані міні-проекти – переможці конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

«Громадський простір Первомайської ЦРЛ – «Осередок майбутнього» – перший впроваджений проект, спрямований на покращення експлуатаційних умов будівлі та приміщень, на якісне проведення лікувального процесу та створення сприятливих умов для розвитку в Первомайському районі та місті Первомайський первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.

В рамках реалізації проекту проведено модернізацію вхідної групи приміщень (холу) в хірургічному корпусі КНП Центральна районна лікарня. Встановлено віконні енергозберігаючи склопакети та дверні блоки. Проведений ремонт приміщення з використанням сучасних технологій та матеріалів, а також проведена заміна світильників та електропроводки. Придбані нові меблі, Wi-Fi роутер.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту складає 298,400 тис грн, з них кошти з обласного бюджету – 148,400 тис грн, з районного бюджету – 135 тис грн та 15 тис грн кошти благодійної організації «Первомайський благодійний фонд «Милосердя».

Також, ще один успішно реалізований міні-проект презентувала громада первомайщини під назвою «Від здорового способу життя до здорового суспільства», що був спрямований на розширення існуючої спортивної інфраструктури та придбання знаряддя для занять такими видами спорту, як фітнес, гімнастика, йога, а також на підвищення рівня залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, оздоровлення, відпочинок та реабілітацію.

В рамках впровадження проекту придбано й встановлено критий майданчик та подіум для занять йогою. Проведено утеплення стін та облаштування підлоги. Здійснено монтаж електрики, придбано знаряддя та меблі.

Загальний обсяг фінансування проекту склав 299,850 тис грн, з яких 149,850 тис грн виділено з обласного бюджету; 135 тис грн. – кошти районного бюджету і 15 тис грн – кошти ГО «Первомайська районна федерація футболу Харківської області».

158 холл
158 холл 2
158 холл 3
727 йога 2
727 йога 1
727 йога 3

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я