У Печенізькому районному Будинку культури відбувся фінальний етап конкурсу «Наш співак». Участь у святковому заході взяла голова районної ради Лариса Ярова.

Цьогоріч свої таланти представили понад 40 учасників, серед них і творчі колективи з Харкова, а також із сусідніх районів – Чугуївський, Дворічанський, Великобурлуцький.

За визначенням журі до півфіналу конкурсу потрапили 14 найкращих учасників та творчих колективів, серед них: вокальний ансамбль «Струмочок» Артемівського Будинку культури, народний хор «Донець», гурт «Западняночки», жіночий ансамбль «Джерельце», сестри Вілісови, Богдан Горошко, Олена Пацюк, Олена Лузан, Наталія Богомаз, Ангеліна Харебіна, Олег Манько, Марина Латишева, Вероніка Лапко та Олексій Завітов.

Зі сцени Лариса Ярова висловила щиру вдячність учасникам та художнім керівникам творчих колективів, зазначивши: «Печенізький край споконвіку був і залишається краєм талановитих і творчих людей. І задача районної влади – усіляко підтримувати різні напрямки розвитку району, в тому числі культури. Святковий концерт видався насичений прекрасними виступами та подарував всім присутнім гарний настрій. Чудове пісенне свято вдалося на славу!».

Також голова райради відзначила найбільший творчий колектив Печенізького району «Струмочок», до складу якого входить 16 учасників та вручила їм сертифікат на відвідування Харківського академічного театру музичної комедії.

До того ж, за рішенням журі Гран-прі конкурсу головний приз – відпочинок на морі отримав Богдан Горошко з селища Кочеток Чугуївського району, а володарями призу глядацьких симпатій – став гурт «Западняночки» з Дворічанського району. Всі інші учасники півфіналу отримали цінні призи та подарунки в різних номінаціях.

DSCN8009
DSCN7793
DSCN7925
DSCN7990
DSCN8367
DSCN8189
DSCN8069
DSCN8358
DSCN8104
DSCN8380
DSCN8024
DSCN8343
DSCN8162
DSCN8277
DSCN8372
DSCN8395

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я