Для всіх нас з дитинства свято Великодня пов'язано з цілим ритуалом передсвяткових клопотів, невід'ємним ароматом паски і відчуттям наближення величезної радості. Такі ж приємні спогади повинні залишатися і у дітей, позбавлених батьківського піклування. Святкову атмосферу для вихованців Зміївського НВК №1 вже багато років створює голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва.

Чистий четвер - день головних приготувань до свята. До свята Валерія Мураєва подарувала вихованцям НВК величезну розмальовку, яка за допомогою самих вихованців, вчителів та гостей перетворилася на яскраву вітальну листівку від дітей всім людям доброї волі.

Ще одним подарунком від Валерії Мураєва стала пара чарівних черепах - Болека і Лелека. Так здійснилася мрія дітей про власні домашніх вихованців. І, звичайно, всі вихованці НВК отримали до свята запашні паски.

В цей день в НВК №1 було багато гостей, в числі яких - юні каратисти Харківського клубу «Бушидо». Валерія Мураєва піклується про те, щоб світогляд вихованців дитячого будинку постійно розширювався, щоб вони знайомилися з якомога більшим колом захоплених людей. В гостях у вихованців НВК вже побували і інтернет-блогери, і боксери, і воїни.

Після спільної плідної праці над листівкою всіх чекав своєрідною пікнік на свіжому повітрі.

Щира дружба, взаєморозуміння й любов панують напередодні Великодня в дитячому будинку.

Радість потрібно створювати власноруч, вона залежить від нас самих, і так повинно бути у всій країні, вважає Валерія Мураєва: "Великдень - це завжди надія на нове, світле, краще життя, якого, без сумніву, наша країна гідна. Я впевнена, разом ми зробимо все, щоб над нашою країною запанував мир, люди жили щасливо, в достатку, і раділи кожному дню. Зі святом, друзі!".

36.2
26
27
32
21
22
8 (1)
11
13
14.1
15.2
15.3

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я