23-24 березня у сел. Слобожанське в дев’ятий раз пройшов відкритий міжнародний фестиваль спортивного бального танцю «Кубок віденського вальсу». Фестиваль проходить за підтримки  голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерії Мураєвої.

Для участі в престижному конкурсі до селища енергетиків вже не вперше приїжджають гості з Туреччини, Польщі, Італії, Кіпру, вихованці найпрестижніших танцювальних клубів України. З кожним роком змагання набирають все більше обертів завдяки відмінній організації, висококваліфікованому суддівству та щирій гостинності мешканців Слобожанського. 

Велика зала місцевого спорткомплексу не може одразу вмістити 1200 конкурсантів та чи не більше вболівальників. Тому фестиваль вже традиційно триває не один, а два дні, з ранку до вечора. Пари та одиночні спортсмени змінюють один одного на паркеті, а нагородження переможців у різних номінаціях проходить у малій залі.

Комфортна, доброзичлива атмосфера,  незалежні судді, відмінний звук та «легкий» паркет знімає з конкурсантів зайву напругу, кажуть учасники фестивалю.

Генадій   Ісичко, головний тренер КСТ «Віват», організатор фестивалю, каже, що щиро вдячний  за багаторічну підтримку депутату Харківської обласної ради, голові постіної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерії Мураєвій.

«Така підтримка забезпечує нам можливість проводити фестиваль на рівні міжнародних стандартів, залучати суддів міжнародної категорії, виготовляти достойні призи та медалі. З року в рік наш фестиваль набуває славу та стає привабливим для все більшої кількості учасників  з України та з-за кордону»,  зазначив він.

До складу журі фестивалю вже не вперше входить легенда італійського танцювального мистецтва, суддя вищої міжнародної категорії Нунцьо Мариано и суддя міжнародної категорії Наталія Чернова, суддя міжнародної категорії Болеслав Бара з  Польщі. Всі вони також виставляють високу оцінку організації фестивалю та рівню конкурсантів.

Валерія Мураєва  вважає обов’язком дорослих дати талановитій молоді путівку в повноцінне творче життя, на яке вони заслуговують: «Нехай діти зростають, а ми рік за роком будемо робити все, щоб їхнє життя ставало кращим,  допомагати їм в цьому».

 

 

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я