Пленарне засідання чергової сесії Печенізької районної ради, яке відбулося 21 березня, проходило у незвичайному форматі, адже, крім депутатського корпусу, працівників прокуратури, директорів закладів освіти, керівників структурних підрозділів, на нього були запрошені члени Печенізької районної Асоціації старшокласників «Лідери XXI століття».

Шкільні лідери з цікавістю слухали звіт голови районної ради Лариси Ярової про роботу у 2018 році, який супроводжувався фотоілюстраціями діяльності Печенізької райради. Також перед депутатами цього дня звітувала й Чугуївська місцева прокуратура. Окрім того, було ухвалено цілу низку нагальних питань, що стосуються розвитку району.

По завершенню пленарного засідання депутати районної ради разом зі шкільними лідерами та школярами Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського взяли участь в урочистому відкритті дитячого спортивного майданчика, встановленого просто неба на стадіоні в селищі Печеніги.

Як зазначила голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, в рамках обласної програми в район залучено 300 тис грн, «на залучені кошти облаштовано вуличні багатофункціональні спортивні майданчики зі штучним покриттям, комплексом тренажерного і гімнастичного обладнання в селі Новий Бурлук і селищі Печеніги».

Крім того, встановлено новий майданчик «Стріт воркаут» і оновлено тренажерний комплекс на стадіоні в Печенігах біля міні-футбольного поля.

До випробувань нових яскравих і багатофункціональних спортивних знарядь долучилися як юні парламентарі, так і досвідчені районні депутати. За словами молоді, «тепер на головному спортивному майданчику районного центру створено всі умови для занять спортом».

DSCN0818
DSCN0745
DSCN0703
DSCN0728
DSCN0803
DSCN0960
DSCN0721
21.03.19 (3)
21.03.19 (14)
DSCN1228
21.03.19 (7)
DSCN1049
DSCN1178
DSCN1156
DSCN1050
DSCN1069
DSCN1160

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я