Саме такими словами Василя Сухомлинського звернулася до присутніх голова Печенізької районної ради Лариса Ярова під час відзначання свята любові, добросердя, чуйності та щирості, який відбувся днями в загальноосвітніх закладах району.

«У всьому світі 14 лютого відзначають свято закоханих. Ця традиція  з’явилася у нас в Україні не так давно, на початку 90-х років минулого століття. Молоді люди, в тому числі й молодь Печеніжчини, активно до нього долучається. Але в цей день ми разом з членами учнівського місцевого самоврядування закладів освіти району вирішили розширити поняття дітей про те, що таке любов до оточуючого світу взагалі, краса людської душі та разом сприяти вихованню бажання бути чуйними і добрими щодня», – зауважила ініціатор урочистого заходу, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

Кожен уснівський заклад підійшов до відзначення Дня любові досить креативно, а в цілому всі його учасники залишилися задоволені обміном добрих, щирих, позитивних емоцій, які були висловлені в різних формах.

Також, цього дня члени учнівського самоврядування району завітали на гостину до голови районної ради, де на них чекало приємне спілкування. Лариса Ярова розповіла старшокласникам про ті добрі справи, які були здійснені у минулому році в закладах освіти та у галузях спорту, культури, соціального захисту.

Учнівські лідери подякували голові райради за підтримку й значиму справу. Так на сесії депутатами району було прийнято рішення про виплату стипендій школярам та винагород їх наставникам.

Крім того, під час розмови за круглим столом були обговорені плани місцевого самоврядування Печеніжчини на поточний рік. Особливу увагу приділили запланованій роботі по восьми міні-проектах, які будуть реалізовані в районі вже найближчим часом.

Школярам було приємно відчувати результати таких зустрічей, які вже стали традиційними, бо до їхніх побажань завжди прислуховуються. До прикладу, міні-проект по облаштуванню центру дитячої та юнацької творчості школярі чекали вже тривалий час. Його реалізація дасть більше можливостей у проведенні цікавих заходів.

«Розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються у житті, планування добрих справ задля розвитку Печенізького краю, посмішки, невимушене спілкування, взаємна повага, чаювання – ось те головне, заради чого проводяться зустрічі в такому форматі. І нинішній сонячний день став ще одним приводом, аби краплинку добра, любові й гармонії внести у взаємовідносини зі світом, що нас оточує», – підкреслила Лариса Ярова.

Бурлук_6
14.02.19 (5)
Бурлук_1
Бурлук_3
Артемiвка_6
14.02.19 (56)
14.02.19 (38)
Артемiвка_1
Артемiвка_4
Мартова_2
14.02.19 (18)
14.02.19 (23)
14.02.19 (21)
14.02.19 (19)
14.02.19 (27)
Мартова_1

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я