Миколая-чарівника щорічно чекають дошкільнята дитячих садочків Печенізького району, бо знають, Чудотворець обов’язково завітає на Печеніжчину. Не забарився жаданий гість і цьогоріч. В день свята голова районної ради Лариса Ярова кожній дитині подарувала радісні хвилини й відчуття своєї причетності до казкового та чарівного Новоріччя, що наближається. Вона відвідала дошкільні навчальні заклади району, пригостивши дітвору солодкими подарунками.

«Святий Миколай просив передати, що любить кожного з вас і нікого не обділить своєю увагою, турботою, і, звичайно ж, подарунками, – з такими словами Лариса Ярова звернулася до тих, хто цього дня з нетерпінням чекав на диво та приємні несподіванки. – Він вірить, що ви будете рости у мирі, добрі і любові. А також бажає, щоб ви були здорові, щасливі і життєрадісні».

На святково вбраній головній сцені району для молодших школярів загальноосвітніх закладів Печеніжчини відбулися видовищні театралізовані дійства. Юні глядачі стали свідками казки про боротьбу добра і зла, яка, звісно, завершилася перемогою добра, миру, радості та посмішок.

Теплими й щирими словами, за дорученням Святого Миколая та солодкими подарунками малечу привітала голова районної ради. Також, вона подякувала дбайливим дорослим, які опікувалися організацією свята.

«Актив району подбав про те, щоб свято залишило приємну згадку в душах малечі, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до народних традицій, та щоб кожна дитина отримала святкові подарунки. Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дітки солодощі. Нам дорослим, найбільшої винагороди годі й чекати», – підкреслила Лариса Ярова.

DSCN9977
DSCN0040
DSCN0259
DSCN0292
DSCN9996
DSCN9881
DSCN0148
DSCN0364
DSCN0192
DSCN9872
DSCN0390

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я