Організатором спеціалізованих тренінгів став Благодійний фонд Олександра Ткаченка «Успіх у єдності». Співпрацю з установами освіти Холодногірського району м.Харкова Благодійний фонд почав у 2017 році, підтримавши ініціативу участі батьківських об'єднань дитячих садків і шкіл в Обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Крім сприяння в розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів, ще одним напрямком діяльності Благодійного фонду «Успіх у єдності» стала реалізація освітніх проектів. І першим таким проектом став «English for Leaders» - проведення тренінгів з англійської мови в форматі Європейського неформального навчання, що принципово відрізняється від звичних шкільних уроків. Всі заняття проводяться тренером з європейським досвідом роботи.

Проект має на меті, в першу чергу, практику розмовної мови. Таким чином, група з 10 школярів має унікальну можливість поглибити свої знання в практиці розмовної англійської за допомогою унікальних методик, які включали в себе інтерактивні ігри, мозкові штурми, рольові та настільні ігри. Увесь проект проводився виключно англійською.

Фінальною частиною курсу став урок, в якому школярам було запропоновано спробувати себе в ролі перекладачів і озвучити мультфільм.

Реалізація «English for Leaders» буде продовжена протягом всього навчального року і в інших установах освіти.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я