За  участі міського голови Леоніда Лазуренка,  депутата обласної ради Миколи Уманця, ініціаторів розробки міні-проектів, заступника міського голови Вячеслава Рубана, депутатів міської відбулося урочисте відкриття чотирьох об’єктів, реалізованих у рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Перше, куди навідалися учасники заходу – це гімназія №1, де реалізований міні-проект «Сучасний кабінет початкової школи – шлях до створення освітнього середовища молодших школярів», загальна вартість якого складає 295 тис грн. на які було придбання меблів, двох сучасних ноутбуків, багатофункціонального пристрою, інтерактивної SMART дошки, дидактичного матеріалу для трьох перших класів, світлодіодих панелей, вертикальних жалюзі та заміна підлоги.

Учитель Алла Володимирівна Cтасевська подякувала за нове сучасне обладнання та підкреслила, що це обладнання посилює мотивацію навчання й забезпечує ефективну організацію навчально-виховного процесу. В таких умовах навчальна діяльність буде радістю, бо дитина стає активним учасником процесу засвоєння знань. А учні подякували за можливість навчатися у сучасному класі.

Наступним етапом стало відкриття міні-проекту «Безпечне подвір’я – запорука здоров’я» (упорядкування подвір’я міського Будинку дитячої і юнацької творчості – вул. Свято-Миколаївська, 2), в рамках реалізації якого відбулося встановлення паркану, лавочки, вазонів та облаштування частини території тротуарною плиткою. Вартість проекту складає 113 285 грн.

На вулиці Тургенєва-вулиця Проселищна за рахунок обласного конкурсу також з’явився новий дитячий спортивний майданчик, вартість якого складає  129 440 грн.

На подвір’ї  Караванської загальноосвітньої школи відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Спортивний майданчик для всіх – від дорослих до малих!».

Микола Уманець, звертаючись до присутніх, привітав із приємною подією – появою такого спортивного майданчика – і відзначив, що у школярів буде чудова можливість проводити більше часу на свіжому повітрі, що значно зміцнить здоров’я дітей, та вручив ініціаторам проекту сертифікат переможця конкурсу.

Міський голова Леонід Лазуренко також привітав присутніх із важливою подією і висловив сподівання, що відтепер учні будуть досягати значних спортивних результатів, та побажав не зупинятися на досягнутому, а брати і надалі активну участь у підготовці міні-проектів для обласного конкурсу «Разом в майбутнє».  

У рамках реалізації проекту придбано і встановлено спортивний комплекс, тренажери, футбольні ворота з баскетбольними щитами, огорожа та інші елементи.

Загальний бюджет міні-проекту складає  238 900 гривень.

Микола Уманець, за дорученням обласного конкурсного комітету, привітав усіх, хто причетний до підготовки і реалізації міні-проектів, та вручив сертифікати.

Керівники міні-проектів висловили вдячність депутатам обласної ради, міській владі та міському голові  за всебічну підтримку у реалізації вищезазначених проектів.

3
9 (1)
4
5
6 (1)
7 (1)
8 (1)
1 (2)

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я