У Куп’янському районі презентовано три міні-проекти – переможці обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Привітав громаду із успішною реалізацією проектів депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.

Так, в рамках реалізації міні-проекту «Встановлення системи відео спостереження у місті Куп’янськ» придбано обладнання для створення центру збору та обробки інформації, що забезпечить постійний моніторинг ситуації на важливих об’єктах міста, посилить контроль та оперативне реагування у разі виникнення конфліктних ситуацій.

А також, закуплено технічне обладнання відеоспостереження, яке було встановлено на об’єктах інфраструктури міста, таких як: пам’ятники, будівлі історико-культурного призначення та місця відпочинку і значного скупчення людей. Впровадження додаткового відеоспостереження дозволить зменшити кількість правопорушень та актів вандалізму.

Загальний бюджет реалізації міні-проекту склав 287 тис 703 грн, з них кошти обласного бюджету – 143 тис 851 грн, кошти міського бюджету – 129 тис 466 грн та 14 тис 386 грн кошти конкурсанта.

Другий міні-проект під назвою «Мій дім моя фортеця» було реалізовано у житловому будинку №11, що у селищі Ківшарівка. В рамках його впровадження відремонтовано м’яку кровлю будинку першого та другого під’їзду, із застосуванням ПВХ мембрани, оновлено перекриття шахт ліфту, проведено поточний ремонт у під’їздах.

Загальна вартість реалізації міні-проекту склала 290 тис 338 грн, з них – 145 тис 169 грн кошти обласного бюджету, 130 тис 652 грн – міський бюджет, 14 тис 517 грн – кошти конкурсанта.

Також, в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад на Куп’янщині облаштували спортивну залу для занять карате в школі №4. В ході реалізації міні-проекту «Спорт з олімпійським прицілом» закуплено спортивне обладнання, проведено монтажні роботи та розроблено методичні рекомендації для занять на спортивному обладнані.

Загальна вартість міні-проекту становить 230 тис 056 грн, кошти обласного бюджету складають – 115 тис 028 грн, міський бюджет – 103 тис 525 грн та кошти конкурсанта – 11 тис 503 грн.

IMGP2678
IMGP2681
IMGP2673
IMGP2685
IMGP8547
IMGP2713
IMGP2698
IMGP2705

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я