У Вовчанському районі розташовується унікальна для сільської місцевості Харківщини споруда, яка є пам’яткою архітектури ХХ століття у стилі конструктивізму – це будинок культури ім. Т. Г. Шевченка. У цьому році завдяки обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» було закінчено один із заходів поетапного відновлення пам’ятки архітектури.

Так, у будинку культури села Кирилівка Старосалтівської селищної ради відбулося урочисте відкриття проекту-переможця «Крок за кроком до збереження історичної пам’ятки архітектури». Привітав громаду з впровадження міні-проекту депутат Харківської обласної ради Олег Супрун та вручив сертифікат, що засвідчую успішну реалізацію проекту.

В ході реалізації міні-проекту було відновлено опалювальну систему для оптимального обігріву будівлі, а саме придбано та встановлено два теплогенератори в приміщення сільського будинку культури.

Зараз в будинку культури імені Т. Г. Шевченка налагоджено температурний режим, що дає можливість проводити різні культурні заходи в безпечних та комфортних умовах.

Бюджет проекту склав 95 тис 739 грн в тому числі кошти з обласного бюджету 147 тис 869 грн, селищного – 133 тис 083 грн, кошти конкурсанта – 14 тис 787 грн.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я