У місті Первомайський відбулося урочисте відкриття трьох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Сергій Цимбалов.

Відкриття проектів розпочалось в Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, де в рамках реалізованого міні-проекту «Ресурсна кімната – крок до успішного життя в соціумі дітей з інвалідністю» було виконано поточний ремонт приміщення та облаштовано ресурсну кімнату сучасним інтерактивним, реабілітаційним обладнанням.

В результаті впровадження проекту ресурсна кімната сприяє швидкій адаптації дітей з інвалідністю до навчального процесу, сприяє підвищенню ефективності їхнього навчання на основі корекційно-розвиткової роботи, сенсорної стимуляції та емоційного розвантаження.

Загальна вартість проекту становить 299 тис 760 грн, у тому числі кошти обласного бюджету склали 149 тис 880 грн.

В ході реалізації другого міні-проекту «Спортивне містечко» було замінено огорожу майданчику для футболу в центрі міста на більш міцну металеву секційного типу зі зварного оцинкованого прута в полімерному покритті. Вартість проекту – 299 тис 986 грн, у тому числі з обласного бюджету – 149 тис 993 грн.

А також, в місті в ході реалізації третього міні-проекту «Сортуй свідомо – культура поводження з відходами в місті» було облаштовано шість майданчиків для роздільного збору сміття. Його реалізація дозволила зробити перші кроки до впровадження системи роздільного збору сміття в місті. Вартість проекту склала 299 тис 850 грн, у тому числі кошти обласного бюджету – 149 тис 925 грн.

IMG_8477
IMG_8471
IMG_8450
IMG_8476
IMG_8464
IMG_8481
IMG_8498
IMG_8503
IMG_8509
IMG_8526
IMG_8527

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я