У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття чотирьох міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі депутата Харківської обласної ради Тетяни Головаш.

В поточному році обласною конкурсною комісією було визнано переможцями 8 міні-проектів від Куп’янського району на загальну суму майже 755 тис грн.

Так, завдяки успішно реалізованому міні-проекту в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інформаційно-комунікативний центр Контакт – крок до розвитку громад» було придбано мультимедійне обладнання: інтерактивна дошка, проектор, 8 ноутбуків, гарнітура, маніпулятори. Загальна сума проекту склала 163 тис 530 грн, в тому числі з обласного бюджету – 81 тис 765 грн.

Наступний міні-проект було презентовано в Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Моя школа – моя територія комфорту», в ході реалізації якого було придбано меблі для навчальних кабінетів та вчительської кімнати на суму 160 тис грн, в тому числі з обласного бюджету – 80 тис грн.

Також, нове мультимедійне обладнання було придбано для Сеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів в ході реалізації міні-проекту «Вивчай англійську! Розумій світ». Загальна сума проекту склала 48 тис 160 грн, в тому числі з обласного бюджету – 24 тис 080 грн. За ці кошти було придбано ноутбук та інтерактивну дошка.

Крім того, міні-проект «Музею історії – сучасне мультимедійне обладнання» було успішно реалізовано в Лісностінківському ліцеї. Для навчального закладу придбали ноутбук, проектор та мобільний екран для проектору на суму 29 тис 978 грн, в тому числі кошти обласного бюджету склали 14 тис 990 грн.

IMG_3964
IMG_3788
IMG_3803
IMG_3819
IMG_3867
IMG_3939

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я