У Барвінківському районі презентовано дев’ять проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Цього року на Борівщині переможцями стали дев’ять міні-проектів на загальну суму фінансування 1 млн 372 тис 270 грн, з них фінансування з обласного бюджету склало 686 тис 135 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 617 тис 521 грн та 68 тис 614 грн – кошти внесені конкурсантами.

У рамках конкурсу було облаштовано навчальний кабінет обслуговуючої праці на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, комп’ютерний клас у Барвінківській ЗОШ І-ІІ ст. №4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1».

Проведено благоустрій території в Гусарівській ЗОШ І-ІІІ.

Відремонтовано та облаштовано меблями, технічними засобами навчання клас у Подолівському НВК. 

Покращені санітарно-гігієничні умови в палатах інфекційного відділеня комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня».

Встановлено перукарське та швацьке обладнання у комунальній установі «Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Благоустроєно територію навколо пам’ятника загиблим воїнам в с. Василівка Перша.

Встановлено сучасний ігровий майданчик у с. Іванівка та облаштовано територію фізкультурного майданчика Іванівського ДНЗ (ясел-садка) сучасним ігровим обладнанням.

У презентації, яка відбулася 30 листопада, взяли участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Олена Кулик та голова районної ради Валентина Щолок.

Олена Кулик привітала всіх переможців із завершальним етапом конкурсу та вручила сертифікати, що стало підтвердженням успішної реалізації міні-проектів.

Виступаючи під час відкриття міні-проектів Валентина Щолок подякувала голові обласної ради Сергію Чернову та керівнику Центра розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутату обласної ради Людмилі Немикіній  за організацію конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а й об’єднує громади для вирішення питань і проблем місцевого значення. Також вона подякувала за потужну підтримку депутату Харківської обласної ради Анатолію Русецкому.

IMG_0169
IMG_0152
IMG_0162
IMG_0153
IMG_0174
IMG_0085
IMG_0100
IMG_0108
IMG_0115
IMG_0042
IMG_0052
IMG_0055
IMG_0044
IMG_0056
IMG_0032
IMG_0016
IMG_0080
IMG_0017

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я