3 грудня – Міжнародний день інвалідів. У Чугуївському міському Центрі для дітей з інвалідністю та людей з інвалідністю "Шанс" відбувся День відкритих дверей. З умовами, створеними у Центрі, його матеріально-технічною базою мали можливість познайомитись усі охочі, і у першу чергу сім’ї, в яких виховуються діти з особливими потребами. Адже саме для таких діток і був створений цей соціальний заклад.

Майже сорок сімей отримують послуги з соціально-психологічної реабілітації у Центрі "Шанс". Але особливих діток у Чугуєві 130, і 500 хлопчиків та дівчаток – у групі ризику. Розповісти батькам про можливості соціального закладу та довести, що вони не мають залишатися наодинці зі своїми проблемами – з цією метою і відбувався День відкритих дверей у "Шансі". Також для дітей була організована розважально-пізнавальна програма з цікавими конкурсами, веселощами – аніматори Чугуївського міського будинку дитячої та юнацької творчості піднімали настрій малюкам, які відповідали посмішками та щирими дитячими емоціями.

На День відкритих дверей до "Шансу" завітала міський голова Галина Мінаєва. Саме вона є ініціатором створення у місті соціального закладу, який би опікувався особливими дітками. Звертаючись до батьків, Галина Мінаєва розповіла, що піклування про дітей з особливостями розвитку є одним із пріоритетів у соціальній роботі. "Сім’ї з такими дітьми не повинні залишатися наодинці зі своїми проблемами, не повинні жити у замкненому середовищі. І я дякую всім, хто допоміг нам реалізувати цей фантастичний проект!" – зазначила Галина Мінаєва.

Центр облаштовано за кошти міського бюджету на базі колишньої Чугуївської школи № 3, яка була капітально відремонтована, модернізована, естетично оформлена та функціонально наповнена. У "Шансі" створені сучасні та комфортні умови для ефективної фізичної реабілітації та інтелектуального розвитку дітей з вадами розвитку. Центр забезпечено сучасним реабілітаційним обладнанням. Це стало можливим завдяки співпраці Чугуєва з німецьким федеральним товариством GIZ та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. Також на території закладу є зона вуличної реабілітації, у створенні якої, а також придбання велолікарів, допомогу надав обласний бюджет через конкурс розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє".

Центр має величезний потенціал, у ньому можуть отримувати послуги не тільки чугуївські діти – соціальний заклад відкритий для співпраці з іншими громадами області.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я