Сьогодні відбулося відкриття об’єктів - переможців конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”. В урочистих заходах взяли участь почесні гості -  депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький та Микола Тітов, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, учасники ініціативних груп проектів, мешканці міста. 

Так,  за ініціативи та підтримки Балаклійської міської ради, громадські організації, об’єднання громадян та батьківські ради дошкільних навчальних закладів приймали участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Одним з переможців конкурсу міні-проектів став Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 Балаклійської міської ради Харківської області, з проектом  «У ріднім краю дітей садочок стрічає». У рамках якого було проведено капітальний ремонт паркану та альтанок на групових майданчиках.

У Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 10 реалізували проект «Майстерня смаку». У закладі проведено капітальний ремонт харчоблоку та придбано технологічне обладнання.

У рамках проекту «Культурна громада - щасливе місто» відбувся капітальний ремонт сільського клубу у селищі Лагері. Відремонтовану сільський клуб також у селищі Нафтовиків.

Відремонтували актову залу у яслах-садку № 7. А у дитсадку № 2 відбувся капітальний ремонт  альтанок на групових майданчиках.У дитсадку №8 завдяки виграному міні-проекту відремонтували дах.

У Балаклійському дошкільному навчальному закладі № 4, впроваджуючи міні-проект «Мій садок - моя фортеця», відремонтували та встановили паркан, ворота та хвірток.

У рамках проекту «Нова покрівля - крок до добробуту»  у ОСББ «Луч» ( м. Балаклія, вул. Соборна, 78) зроблено капітальний ремонт покрівлі.

Під час урочистостей, присвячених відкриттю реалізованих міні-проектів Балаклійська міська рада та територіальна громада міста Балаклія висловила щирі слова вдячності голові Харківської обласної ради Сергію Чернову,  депутатам обласної ради Анатолію Русецькому та Людмилі Немикіній.

_DSC0003
_DSC0018
_DSC0032
_DSC0038
_DSC0079
_DSC0110
_DSC0137
_DSC0148
_DSC0153
_DSC0168
_DSC0176
_DSC0186
_DSC0199
_DSC0210
_DSC0228
_DSC0241 (1)
_DSC0298
_DSC0318
_DSC0323
_DSC0328
_DSC0346
_DSC0351 (1)
_DSC0365

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я