На території   Козіївської сільської ради Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Миколи Пушкаря, голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького та заступника голови Краснокутської районної ради Тетяни Кралі  відбулися чергові урочистості з нагоди впровадження двох реалізованих міні-проектів обласного конкурсу "Разом в майбутнє".

Депутат  Харківської обласної ради Микола Пушкар вручив переможцям Сертифікати конкурсної комісії на завершені об’єкти.

Так, у Городнянській ЗОШ I-II ступенів   проведено відкриття міні-проекту «Тепло  дітям». Під час реалізації міні-проекту було розроблено проектно-кошторисну документацію із експертизою, проведено процедуру закупівлі та замінено 24 віконних блоки  на енергозберігаючі з установкою підвіконь та зливів.

Реалізація проекту покращує та зміцнює матеріально-технічну базу Городянської ЗОШ I-II ступенів Краснокутської районної ради, забезпечує підвищення якості освіти в нових економічних і соціокультурних умовах.

В селі Козіївка по вулиці Слобожанській, 40 презентовано міні-проект «Облаштування майданчика для роздільного збору сміття. Під час цього міні-проекту було виконано наступні заходи: вивезено сміття та розчищено місце під бетонування майданчика, проведено бетонування майданчика, встановлено огорожу з 2-ма в’їздами та накриття у місці встановлення сміттєвих баків. 

Реалізація міні-проекту поліпшує санітарне та екологічне становище населеного пункту, сприяє вихованню у населення культури поводження із твердими побутовими відходами.

Сільський голова Козіївської сільської ради подякувала депутату Харківської обласної ради  та всім, хто був причетний до реалізації цих міні-проектів у межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»  у 2018 році.

 

DSC_0193
DSC_0194
DSC_0195
DSC_0199
DSC_0207
DSC_0209

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я