У Будинку дитячої та юнацької творчості відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь.

У Валківському районі за участю керівників району, депутатів районної та обласної рад, представників ініціативної групи – районної Спілки ветеранів АТО, учнівського самоврядування району та Валківського ліцею ім. Олександра Масельського урочисто відкрито міні-проект «Молодь - понад усе! (Створення молодіжного ХАБу Розвиток)» - один з шести проектів-переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє - 2018».

На запрошення ініціативної групи у святкових заходах взяли участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом із своїми заступниками Наталією Осадчою та Оксаною Степановою, депутат обласної ради Едуард Юрченко та помічник депутата Андрій Онищенко, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, депутат районної ради - один із авторів ідеї створення ХАБу Наталія Сургай.

Завдяки ініціативі Валківської районної Спілки ветеранів АТО, яка розробила та подала проектну заявку на конкурс в номінації «Добробут та розвиток громад», перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та впровадженню запланованих заходів зроблено якісний ремонт в одному з приміщень районного Будинку дитячої та юнацької творчості, придбано та встановлено мультимедійне, звукотехнічне, комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет за швидкісним доступом, встановлено програмне забезпечення, придбано сучасні меблі, інтелектуальні ігри та книги.

Все це обладнання та сучасні технології стануть інструментом ефективних комунікацій, а сам ХАБ – майданчиком для обміну досвідом учнівського самоврядування, національно-патріотичного виховання із залученням учасників АТО, центром дозвілля дітей та молоді.

Загальний бюджет проекту склав 175 тис. 745 грн., з яких: 875 тис. 873 грн. – внесок обласного бюджету; 79 тис. 85 грн. – фінансування з районного бюджету і 8 тис. 787 грн. – кошти, внесені конкурсантом (батьківською радою).

Голова районної ради Віталій Оноша привітав присутніх з успішним впровадженням ініціативи громадської організації. Подякував районній спілці ветеранів АТО за проявлену ініціативу та фінансову підтримку і закликав не зупинятися на досягнутому, адже завдяки обласному конкурсу з успіхом можна залучати чималі кошти для вирішення місцевих проблем, яких немало у будь-якої місцевої громади.

«Сподіваюсь, що це приміщення завжди буде задіяним і стане справжнім молодіжним центром - платформою для спілкування та розвитку валківської молоді. А районна влада завжди готова прислухатися до ваших побажань та сприяти втіленню кращих ваших креативних ідей», - зазначив Віталій Оноша, звертаючись до молоді.

Також голова ради подякував обласній раді в особі Сергія Чернова за проведення в Харківському регіоні конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а і об’єднує громади для вирішення питань і проблем місцевого значення.

Зі словами подяки виступили і представники молодіжного середовища: «Добре, що у нашому районі і влада креативна, і громада активна. Інвестиції в розвиток молоді – це інвестиції в розвиток держави, а тому абсолютно виправдані. Не випадково для новоствореного центру обрано назву «Розвиток». Ми сподіваємося, що на Валківщині і надалі розвиватиметься талановита активна молодь, свого подальшого розвитку набуде молодіжний рух, проектна діяльність, молодіжне самоврядування, а все це разом послужить розвитку всієї громади Валківського району».

Сертифікат, який засвідчує успішну реалізацію міні-проекту, представнику Спілки ветеранів АТО Сергію Лічному та автору ідеї Наталії Сургай за дорученням Конкурсного комітету обласної ради та його голови Сергія Чернова вручив депутат Харківської обласної ради, член конкурсного комітету Едуард Юрченко.

Молодіжний ХАБ «Розвиток» - це знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь, які з використанням сучасного обладнання та новітніх технологій будуть співпрацювати в приміщенні, розташованому в центрі міста.

Цього року у Валківському районі впроваджено шість міні-проектів. На їх реалізацію залучено інвестицій з різних джерел фінансування (обласного, районного, місцевих бюджетів), коштів, залучених ініціативними групами, загальною сумою 948 тис. 845 грн.

Громадські організації та батьківські ради, районна влада та місцеві ради завдячують конкурсному комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», голові Харківської обласної ради Сергію Чернову, депутатському корпусу обласної ради за проведення конкурсу, який об’єднує, надихає, залучає інвестиції, вирішує проблеми місцевого значення та вселяє непохитну віру у всеперемагаючу силу змін на краще у громадах та розквіт української державності.

IMG_0268
IMG_0260
IMG_0224
IMG_0246
IMG_0230
IMG_0249
IMG_0262
IMG_0267

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я