Перший проект, що реалізований в рамках співробітництва територіальних громад відкрито у Лозівському районі. Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради Лариса Орлова.

Перший із дев’яти міні-проектів, який має назву «З турботою про людей та поглядом в майбутнє» було презентовано у селі Павлівка Друга, Лозівського району. Зазначений спільний міні-проект було ініційовано Павлівською Другою сільською радою в рамках співробітництва територіальних громад сіл Бунаківської, Надеждівської, Тихопільської, Шатівської, Садівської та Смирнівської  сільських рад.

У ході реалізації даного міні-проекту було придбано автобус на 28 посадочних  місць для безкоштовного перевезення пільгових категорій населення територіальних громад 7 сільських рад – учасників проекту. Також в рамках проекту придбано і встановлено п’ять автобусних зупинок на території відповідних сільських рад.

Реалізація проекту дозволила створити умови надання вчасних регулярних якісних послуг із перевезень пасажирів пільгових категорій мешканців 26 населених пунктів, 7 сільських рад чисельністю 4 тис 517 чоловік, у тому числі 1 тис 257 – пільгова категорія: (Павлівська Друга, Бунаківська, Тихопільська, Садівська, Надеждівська, Шатівська, Смирнівська).

1
2
3

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я