У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття трьох міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участю депутата Харківської обласної ради Тетяни Головаш.

В поточному році за підтримки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова обласною конкурсною комісією було визнано переможцями 10 міні-проектів від Куп’янського району, три з яких було урочисто відкрито 28 листопада.

Міні-проект Кислівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Сучасний кабінет інформатики – шлях до якісної освіти», в ході реалізації якого було придбано мультимедійне обладнання (5 ноутбуків та проектор) на суму 65 тис 540 грн, у тому числі з обласного бюджету – 32 тис 770 грн.

Другим було презентовано міні-проект Ягідненської ЗОШ І-ІІІ ступенів «В перший клас – по новому», в ході реалізації якого було облаштовано класну кімнату та придбано обладнання та наочно-дидактичні матеріали відповідно до реформи «Нова українська школа» на суму 82 тис 891 грн, кошти обласного бюджету склали 41 тис 445 грн.

Наступний міні-проект реалізували у Просянській ЗОШ І-ІІ ступенів «Сучасній школі – високі технології», в ході реалізації якого було придбано мультимедійне обладнання (проектор, акустична система та екранна панель) на суму 19 тис 890 грн, у тому числі з обласного бюджету – 9 тис 945 грн.

IMG_3724
IMG_3731
IMG_3737
IMG_3668
IMG_3680
IMG_3740
IMG_3674

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я