27 листопада на території Балаклійського району відбулось урочисте відкриття 3 реалізованих міні-проектів в селі Протопопівка, Мілова та Морозівка.

У селі Протопопівка відбулася презентація міні-проекту «Щасливі діти – щаслива країна». В рамках проекту встановлено розважальний майданчик в Протопопівскому НВК І-ІІ ступенів, що складається з пісочниці, альтанки, каруселі, столу для творчості. Загальний обсяг фінансування міні-проекту – 78 тис 925 грн.

У селі Мілова презентовано міні-проект «Спортивна громада – майбутнє нації». Завдяки його реалізації виконані наступні роботи: грейдування стадіону та підсипання грунтом та піском волейбольної та баскетбольної площадок, встановлення 8 лав, 2 кабін для запасних гравців, 8 урн, встановлення огороджуючого забору, 2 баскетбольних щитів та 2 волейбольних стійок з сіткою. Вартість проекту – 280 тис 621 грн.

У селі Морозівка презентовано міні-проект «Нас паркан оберігає, до порядку всіх привчає!». Завдяки реалізації міні-проекту було здійснено поточний ремонт паркану комунального закладу Морозівська гімназія. Загальний обсяг фінансування міні-проекту – 199 тис 954 грн.

Голова районної ради, Олександр Літвінов, висловив свою вдячність ініціативним громадянам та партнерам проектів за небайдужість і активну громадянську позицію. А також зауважив, що в подальшому планується проводити інші роботи по впровадженню енергозберігаючих заходів, зростанню добробуту, з метою створення комфортних умов для життя та навчання населення Балаклійського району.

IMG_9198
IMG_9273
IMG_9209
IMG_9303
IMG_9305

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я