Морозний і сонячний день 28 листопада став радісним днем відкриття ігрового і спортивного комплексу на території дитячого садка №7 Комсомольської селищної ради Зміївського району.

30 нових гірок, гойдалок і спортивних елементів встановлені на майданчиках, призначених для прогулянок дітей різного віку з урахуванням їх потреб і можливостей. Це дуже радує колектив батьків і вихователів – ініціаторів проекту «Територія дошкільного закладу – місце для гри, відпочинку та спорту». Обласна рада виділила на здійснення проекту 104,3 тис грн, селищна – 93,87 тис грн, спонсорські кошти склали 10,43 тис грн.

Малюки допомогли депутату Харківської обласної ради, голові постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Валерії Мураєвій наклеїти стікери конкурсу «Разом в майбутнє» на ігрові елементи. А потім представили батькам і гостям чудовий концерт, продемонструвавши, які вони талановиті і як їм добре в дитячому саду.

Від щирого серця подякувала Валерія Мураєва небайдужим батькам, які ініціювали проект і всім, хто брав участь в його здійсненні.

«Це дуже правильно – вкладати душу і кошти в проекти для самих маленьких дітей, адже їх успіхи, їх гармонійний розвиток – запорука нашого спільного успішного майбутнього», – сказала Валерія Мураєва вручивши сертифікат переможців обласного конкурсу міні-проекті директору дитячого садка Олені Нечай.

д11
д6
д1
д13
д3
д2
д8
д12
д9
д30
д19
д31
д21

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я